Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
261
408
63
Yarın 100 bin tl personel ödemem var cebimde 5k ne yapacagım bilmiyorum kredi vermiyor bankalar nasıl çözüme ulaştiracagimi bilmiyorum

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,697
6,614
113
Yarın 100 bin tl personel ödemem var cebimde 5k ne yapacagım bilmiyorum kredi vermiyor bankalar nasıl çözüme ulaştiracagimi bilmiyorum
Benimde 50k kredi ödemem var banka kredi vermiyor sürekli arıyorlar açmıyorum arabayı saticam son seçenek

Murat_Cinar06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,717
800
113
Arkadaşım O İşçilerine Yazık Değilmi Ya Adamlar Yarın Bir Umut Senden Alın Terlerini Bekliyorlar Bırak Yarını Saatler Sonra Yatacak Paraları İle Kendi Ödemelerini Harcamalarını Bekliyorlardır Evine Alışveriş Planı Yapan Karısına Çocuğuna Kıyafet Yada Gezdirme Planı Yapan Falanda Filan Çok Büyük Hata Yapmışsın Heleki Kumarda Kaybettim Deme Sakın !

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
386
83
Arkadaşım O İşçilerine Yazık Değilmi Ya Adamlar Yarın Bir Umut Senden Alın Terlerini Bekliyorlar Bırak Yarını Saatler Sonra Yatacak Paraları İle Kendi Ödemelerini Harcamalarını Bekliyorlardır Evine Alışveriş Planı Yapan Karısına Çocuğuna Kıyafet Yada Gezdirme Planı Yapan Falanda Filan Çok Büyük Hata Yapmışsın Heleki Kumarda Kaybettim Deme Sakın !
acı gerçekler çok haklısın dostum gözlerim doldu gerçekten

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,629
5,180
113
Kendin personel olacaksin sorun çözülür.

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Kumarda kaybettiysen sağlam bir dayağı hak ediyorsun demektir. Biz de zamanında sigara parasını çıkaramayacak konuma düşürdük kendimizi ama buradaki çoğu insanın zararı kendine. Başkasını mağdur ederek (hele ki yakını olmayan ve dolayısıyla oluşturduğu zararı telafi edemeyecek kişileri) kumar oynayan adama kimsenin tahammülü olmamalı zaten.

Sebep kumar değilse üstüne alınma. Ama herkes buna dikkat etsin. Bu meret yüzünden batacaksanız da sadece kendiniz batın.

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,082
1,283
113
Kumar yüzündense ki burada olduğuna göre sebep budur büyük ihtimal yazıklar olsun. Kimbilir kaç insanın emeğini çalıyorsun ayıptır artık bu seviyeye geldiyseniz tedavi olun kapanın bir yere

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,487
1,124
113
Ya adamın üstüne gitmeyin Bu kadar sonuçta bu esnaf iş veren çevresi vardır bulmuş işte Ayrıca 100k diyor yani toplasan 7 8 çalışanı var tahmini

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Betorspin temsilcisi arıyor 50 veriyor davet bonusu 2000 yap 250 çek diye ben 50 yi 2000 yapsam Zengin olurdum komik 😂😂😂

Ekli dosyalar

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Bana çok inandırıcı gelmedi ama umarım dediğin gibidir kral :D