Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Sokağa Çıkma Yasağı Gelmeli mi ?

Sokağa Çıkma Yasağı Gelmeli mi ?

• Gelsin

Kullanılan: 42 87.5%
  • Gelmesin

Kullanılan: 6 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    48

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113

Sağlık Bakanlığı'nın güncel corona virüsü tablosu açıklandı.

Son dakika haberine göre Türkiye'de corona virüste son durum belli oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından paylaşılan verilere göre can kaybı 214 oldu. Toplam vaka sayısı 13 bin 531 oldu. Türkiye'de iyileşen hasta sayısı ise 243 oldu. Bugün 15.422 test yapılırken vaka sayısı 2704 vefatsayısı ise 46 oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'TEST sayımız düne oranla %25,2 arttı. TEST MERKEZİ sayımız 75’e ulaştı. Pozitif vakaların tespitinde daha hızlı ve avantajlıyız. Sosyal izolasyondan taviz vermeyelim. Temas=Risk. Lütfen unutmayalım.' ifadelerini kullandı.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
yasak gelirse ne yiyip ne içicez.hastalikdan degil aćlikdan ölürüz. hic bi ülkede devletler fakirlerin ve garibanların yaninda durmaz.

oncelikleri zenginlerin hayatı

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
bu devlet size hersekilde bakar karantinaya alsada , içimizdeki o.c ları herse ye olur olmaz zam yapsada , sokağa çıkma yasağı gelsede sizi bizi yanlız bırakmaz merak etmeyin , asıl şunu düşünün erdoğan haricinde başka bir kişi başkan olsaydı ozaman ne yapar ik diye düşünmeli ben böyle düşünüyorum , o zaman somali gibi olur açlıktan ölürdük , biraz düz bakmayı bırakalım yanagimizdaki elleri cekelimde sağa sola da bakarak konuşalım dümdüz gidiyoruz... valla bilmiyorum bu söylelerimden sonra eleştiri cok alicam ama herkez gibi bende özgürüm ve istediğimi destekler ve konuşurum herkezin görüşüne de saygı duyarım ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
sokağa çıkma yasağı falan gelmez , bunların olaya bakışını güccük ortak gayet net açıklamış
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Her gün ortalama 20 kişi olay anıyla sonrası dikkate alındığında trafik kazalarında can vermiş. O zaman Kovid-19 salgınındaki karamsarlık neyin nesidir? Bu karamsarlığı devamlı körükleyenler neye ve kime hizmet etmektedir? Korkuya kapılmanın ne gereği vardır?'' dedi.
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...0-kisi-trafik-kazalarinda-can-veriyor-1730327

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
bu devlet size hersekilde bakar karantinaya alsada , içimizdeki o.c ları herse ye olur olmaz zam yapsada , sokağa çıkma yasağı gelsede sizi bizi yanlız bırakmaz merak etmeyin , asıl şunu düşünün erdoğan haricinde başka bir kişi başkan olsaydı ozaman ne yapar ik diye düşünmeli ben böyle düşünüyorum , o zaman somali gibi olur açlıktan ölürdük , biraz düz bakmayı bırakalım yanagimizdaki elleri cekelimde sağa sola da bakarak konuşalım dümdüz gidiyoruz... valla bilmiyorum bu söylelerimden sonra eleştiri cok alicam ama herkez gibi bende özgürüm ve istediğimi destekler ve konuşurum herkezin görüşüne de saygı duyarım ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
Aynen dostum dediğin gibi 15 yıldır başka bir parti yönetiyordu ülkeyi akp 5 yılda toparladı maşallah milletimizde o kadar zengin olduki devlete destek yapıyor kampanyalar düzenliyoruz

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Arkadaşlar Forum Kurallarına Uyalım Siyasete Girmeden Muhabbete Devam Edebilirsiniz .

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Efendim halk ölüyor ne yapacağız
Bu onların tercihiydi bizi onlar seçti elbette ölücekler
Bundan sonraki acıklama olur

keane53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
83
28
Aga ZENGİN olana geldi zaten...
FAKİR olan ameleliğe devam bende dahil..
Ölüm sayısı 1000 olunca anca yasak gelir

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Allah razı olsun virüsten üç ay elektriğe zam yokmuş umarım hep ülkemizde kalırda zam gelmez :)

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Gerçekleri Yazimde Rahatlim Artık
Sanalda asan kesen milliyetçilerin hepsi askerligini bedelli yapar. Ey amerika deriz ama abd bi twitle ekonomimizi çökertir.
Liderlerin hepsi ayni b'k zannetme ki senn tuttugun parti gelince daha az çalacak.
5 partide kendi arlarinda anlasmalidir hiç şüpheniz olmasin tvde tartisirlar . Gerçekte tüm paralarimizi kırışırlar. Sen köpek gibi çalisip çocuguna 2 kurus yedirecem diye yirtinerken onlarin çocuklari abd canada da lüks hayat icinde yaşarlar. Zengin daha zengin olacaktır. Bizde daha fakir güzel günlerde görmicez çocuklar. Daha kötü günler görecez.
Hı bide şunu söylemeden geçmim bi ülkeyle diplomasi krizi yasadigimizda lütfen twitterda insagtram da savaşı desteklicek şeyler paylasmayin.
Yok 82 moskova yok bilmem ney .
Adamlar asker yollamadan ülkemizi haritadan silerler. Artik biraz gercekleri konusalim. Haci hoca hergece dua ediyor saolsunlar. Ama bi yaramaz. Enfeksiyon kapan bi yaraya dunyadaki butun imamlarda papazlar yahudilerde gelse 10 gun dua etse iyilesmez. Sadece kücük bi antibiyotige bakar.
(Her konuya degindimki iyi idrak edin cahilligi bitirmek lazim yoksa bu ülke duzelmez) kalin saglicakla

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Gerçekleri Yazimde Rahatlim Artık
Sanalda asan kesen milliyetçilerin hepsi askerligini bedelli yapar. Ey amerika deriz ama abd bi twitle ekonomimizi çökertir.
Liderlerin hepsi ayni b'k zannetme ki senn tuttugun parti gelince daha az çalacak.
5 partide kendi arlarinda anlasmalidir hiç şüpheniz olmasin tvde tartisirlar . Gerçekte tüm paralarimizi kırışırlar. Sen köpek gibi çalisip çocuguna 2 kurus yedirecem diye yirtinerken onlarin çocuklari abd canada da lüks hayat icinde yaşarlar. Zengin daha zengin olacaktır. Bizde daha fakir güzel günlerde görmicez çocuklar. Daha kötü günler görecez.
Hı bide şunu söylemeden geçmim bi ülkeyle diplomasi krizi yasadigimizda lütfen twitterda insagtram da savaşı desteklicek şeyler paylasmayin.
Yok 82 moskova yok bilmem ney .
Adamlar asker yollamadan ülkemizi haritadan silerler. Artik biraz gercekleri konusalim. Haci hoca hergece dua ediyor saolsunlar. Ama bi yaramaz. Enfeksiyon kapan bi yaraya dunyadaki butun imamlarda papazlar yahudilerde gelse 10 gun dua etse iyilesmez. Sadece kücük bi antibiyotige bakar.
(Her konuya degindimki iyi idrak edin cahilligi bitirmek lazim yoksa bu ülke duzelmez) kalin saglicakla
benim sana tavsiyem sen yinede duanı eksik etme şuan salgına karşı yapacağımız tek şey dua neden cunki allah tarafından gelen bir şey dünyada OLAN her şey allah tarafından bazı yazımlar in doğru bazı yazımlarin çok yanlış arkadaşım , yanlış olanda şu bölüm :
Haci hoca hergece dua ediyor saolsunlar. Ama bi yaramaz. Enfeksiyon kapan bi yaraya dunyadaki butun imamlarda papazlar yahudilerde gelse 10 gun dua etse iyilesmez. Sadece kücük bi antibiyotige bakar.

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
benim sana tavsiyem sen yinede duanı eksik etme şuan salgına karşı yapacağımız tek şey dua neden cunki allah tarafından gelen bir şey dünyada OLAN her şey allah tarafından bazı yazımlar in doğru bazı yazımlarin çok yanlış arkadaşım , yanlış olanda şu bölüm :
Haci hoca hergece dua ediyor saolsunlar. Ama bi yaramaz. Enfeksiyon kapan bi yaraya dunyadaki butun imamlarda papazlar yahudilerde gelse 10 gun dua etse iyilesmez. Sadece kücük bi antibiyotige bakar.
Dostum burda yanlis anlasilmisim galiba. Sadece Allah akil vermiş hicbi tedbir almadan dua okumak yanlis. Tabi yorumuna saygim var kral oyle diyosan oyledir

amasya05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
68
28
Bence gelmeli geç bile kalındı. Eli kulağında mecbur gelecek. Durumlar çok kötüye gidecek ins gitmez Allah korusun

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
Arkadaşlar Forum Kurallarına Uyalım Siyasete Girmeden Muhabbete Devam Edebilirsiniz .
Şu sıralar bu konu siyasetin tam gobeginde seyrediyor konuyu acarken farkinda degil miydiniz?
Bir de siyaset konusulunca ne oluyor korkmayin bu kadarda.
@cansolmaz1990 tebrik ederim yazin icin bizler var oldukca digerleri kopek gibi havlamaktan baska birsey yapamayacaklar

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Açık açık söylediler üretim durmasın diye yasak getirmiyorlarmış böyle bir zihniyet olabilir mi nasıl insan bunlar., daha çok ölüm olacaktır