Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağı Getirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinannn56677

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,593
1,201
113
Markete gittim sigara almaya Vanda yaşıyorum . Ben bu marketi 20 yıldır böyle kalabalik görmedim . Sizce doğru mu bu karar ? 3 haftadır evden cikmiyordum bu gün çıktım ve benim gibi niceleri çıktı amaç niyet ne bilmiyorum ama hiç iyi olmadı bence yarın virüs sayısı daha çok yükselir çünkü büyükşehir nüfuslarınin %40i dışarda su an

Omercdc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
220
35
28
Her firsatta devlete hükümete sallamaya çalışan akıl fukaralarinada foruma giriş yasağı getirilmeli. Koyun can derdinde kasap et derdinde..
KARDEŞ SEN GALİBA ANLAMIYORSUN BU SAATTE YASAK GETİRİRSEN HALKI ENGELLEYEBİLİR MİSİN NE DİYORSUN YA AYIP AYIP 3 YILDIR HÜKÜMET YANLISIYIM BUGÜN BİTMİŞTİR BİR TANE AÇIK Bİ BELGE SINULMADI AŞAĞI KALIR YANI MI VAR NE

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
1,975
113
millet birbirini ezip birşeyler alma peşinde yarabbim nelere kadirsin sen
alınan her karar memleketi felakete sürüklüyor aklı başında bir adam yok mu memleketi idare edecek

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Her evden bir kişi kuyrukta vallah bu kararı alan bu saate cok büyük bir hatta yaptı

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Bu yasağı neden öğlen siyurmadilar da herkes insan gibi alışverişini yapsaydı,fırıncılar fazladan üretip rahatça herkes alsaydı..Dışarıdan geldim sokaklar ana baba günü.Virus bayram ediyor..Ekmek patates makarna hicbiryerde yok!. Manava gittim etiketler yeni yapistirilmis, fahise evladı bunu fırsat bilip fahiş fiyatları koymuş hemen.Aklimda deli düşünceler...Su irzi kırık yasakta böyle oluyorsa sokakların hali, bir savaş durumunda ne olacak tahayyul edemiyorum.

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
2 gün su iç yine de ölmezsin malesef insanımızı cahillik öldürecek

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Devlete 2 haftalık hayatı durdurma hazırlığınız yok mu diye kızan insanların 2 günlük hayatı durdurma hazırlığı yokmuş. Bunu öğrendik.

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
Ulan böyle bişey olabilir mi ya şimdi uzun uzun eleştiri yapmak isterim ama kesin soruşturma açarlar

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Devlete 2 haftalık hayatı durdurma hazırlığınız yok mu diye kızan insanların 2 günlük hayatı durdurma hazırlığı yokmuş. Bunu öğrendik.
Vallahi bu panik niye ben anlamıyorum evde sigara yok ekmek yok umurumda değil ekmeği alırız fırın açık sigarayı icmeyiz olur biter sanki dünyanın sonu geldi. Herkesin evinde bı makarna bı bakliyat bı un vardır illaki yiyecek birşey hazırlayacak vallahi anlam veremiyorum

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
KARDEŞ SEN GALİBA ANLAMIYORSUN BU SAATTE YASAK GETİRİRSEN HALKI ENGELLEYEBİLİR MİSİN NE DİYORSUN YA AYIP AYIP 3 YILDIR HÜKÜMET YANLISIYIM BUGÜN BİTMİŞTİR BİR TANE AÇIK Bİ BELGE SINULMADI AŞAĞI KALIR YANI MI VAR NE
Bu saatimi var gündüz ilan etseler suanki kalabalığın 200 katı olurdu sokakta

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Vallahi bu panik niye ben anlamıyorum evde sigara yok ekmek yok umurumda değil ekmeği alırız fırın açık sigarayı icmeyiz olur biter sanki dünyanın sonu geldi. Herkesin evinde bı makarna bı bakliyat bı un vardır illaki yiyecek birşey hazırlayacak vallahi anlam veremiyorum
Ne desek boş dünyanın en cahil dönemine denk geldik yapacak bir şey yok :)

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Vallahi bazen düşünüyorum bu devleti yöneten insanlar halklarını salak gibi görüyorlar galiba 3 4 saatlik insanları sokağa dökmek nedir ya

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Her konuda elestiriyorum . Ama sağlık konusunda gerçekten iyi bi ülkeyiz. Hastane arac gerec saglik calisani her acidan cok iyi bi Ülkeyiz. Devletinizi çok kücümsemeyin . Ama 2 saat kala sokaga cikma yasagi fikrini ortaya atanin aklindan suphe duyarim. Bulasacagi yoksada bulasacak.

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
kusura bakmayında hükümetin 2 saat kala sokağa cıkma yasağı getirmesi cahillik salaklık aptallık değil ama milltin markete gitmesimi cahillik oldu hadiyin orda ya.

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Bizim bakkali pijamayla indirdiler. Adam birakin diyor. Millet zorla indrdi apartmandan. Adam donla geziyo mahalede

yogunlug

Kefil
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,695
1,389
113
Siyaset yapmıycamda bu hükümettin 1tane iyi şeyi olmazmış arkadaş yazık ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...