Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sonsuz Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113

Melo199819

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,119
395
83
Beyler isterseniz uyuyun daha ödeme grlmedi uykunuzdan olmayın 10 kişi az çok belli zaten
Kendin bilirsin ama bence adam seçme çoğu kişi luckybet konusundan beri sana destek veriyor bazılarına haksızlık olur bence jackpot big win kazandım diye konu acmistin daha ilk yorum benimdi tebrikler oderler diye o yuzden kişi sayısını çoğaltıp miktarı dusurebilirisn

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Beyler isterseniz uyuyun daha ödeme grlmedi uykunuzdan olmayın 10 kişi az çok belli zaten
o değilde, destek sana geciken ödeme ile ilgili hangi gerekçeyi sunuyor, işlem sırasında mı diyor, ben dinamobeti kulanmış biriyim, para giriş çıkışın varsa daha önceden, fazla uzatmazlar kısa sürede gönderirler. niye seninki askıda tutuldu anlamadım doğrusu, şansın oyunlarda var ama her nedense çekimlerde yok.

Mehmet47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,565
204
63
Kardes simdiden liste yapsan paparalari versek yarin 1000 kisi gelir

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Surda 4 yada 5 msj yazdim hic etkinlige ilgim yada talebim oldugu izlenimi olsutumu sende? Farkindaysan etkinlik yapan arkadasa ithamim bile olmadi direkt olarak sadece cumaliye takildim.etkinlige katilmak icin hk etmek gerekiyor bu konuda o hak bna dusmuyor suan.
Umarim cumaliye cikar hic eksik olmamis bikac kisi daha varda dikkat etmedim ama sen vardin @dancy35

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Kendin bilirsin ama bence adam seçme çoğu kişi luckybet konusundan beri sana destek veriyor bazılarına haksızlık olur bence jackpot big win kazandım diye konu acmistin daha ilk yorum benimdi tebrikler oderler diye o yuzden kişi sayısını çoğaltıp miktarı dusurebilirisn
Çok haklisn

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Aynen cumali çok destek çıktı ona çıkarsa sevinirim ben :) @Cumali Sülaymann Çakırre

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Bence Benfica basket maçı Betcoalt yapısınjn süre hilesi gibi bişi 5 dakka sayı atmadılar resmen

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,872
15,694
113
Surda 4 yada 5 msj yazdim hic etkinlige ilgim yada talebim oldugu izlenimi olsutumu sende? Farkindaysan etkinlik yapan arkadasa ithamim bile olmadi direkt olarak sadece cumaliye takildim.etkinlige katilmak icin hk etmek gerekiyor bu konuda o hak bna dusmuyor suan.
tAMAM BİRŞEY DEMEDİM DOSTUM:D

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Aynen cumali çok destek çıktı ona çıkarsa sevinirim ben :) @Cumali Sülaymann Çakırre
Neyse dostlar size bol sanslar ben kacar.a.e.o sunuda ekliyeyim arada bnde oynuyorum arada demiyimde firsatim oldukca bigun bende etkinlik yapmayi planliyiyorum ama kisa ve oz olucakbi kupon olusturucaz burda ve ya herru ya merru yapicaz ve cabucak cozecegiz bu isi @Cumali @İmParaThor burda olursaniz sizolursaniz siz fix olacaksiniz etkinlikte bide @gs1905 benzeri nicki olan biri var oda olacak.hoscakalinz by

Sedatgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,209
1,152
113
Neyse dostlar size bol sanslar ben kacar.a.e.o sunuda ekliyeyim arada bnde oynuyorum arada demiyimde firsatim oldukca bigun bende etkinlik yapmayi planliyiyorum ama kisa ve oz olucakbi kupon olusturucaz burda ve ya herru ya merru yapicaz ve cabucak cozecegiz bu isi @Cumali @İmParaThor burda olursaniz sizolursaniz siz fix olacaksiniz etkinlikte bide @gs1905 benzeri nicki olan biri var oda olacak.hoscakalinz by
İyi geceler kral

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Hayırlı geceler

Musacan26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
748
141
43
@Brsgs1905 bu mu

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
kazançlı bir güne uyanman dileğiyle, iyi uykular dostum.

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Uyudu herkes sanırım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...