Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Soruyorum Her Şey Bonus Mu?

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
Bir sitenin çekiciliğinde öncelikle siteye ilk girişteki arayüzün hoş durması geliyor daha sonra hoşumuza gittiyse bonuslar kısmına bakmamız lazım daha sonra yatırım çekim yöntemlerinin fazla olması ve hatrı sayılır şekilde sitenin isminin duyulması lazım benden bu kadar

abikarinca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,603
1,360
113
Surda binmuhabbet konusu vardi farkli tipte adamlar geliyo her zamanki aliskanligi ile maydonoz oluyo konuylada alakali degil adam guzel bisey yapmaya calisiyo ama farkli tipteki adamlar geliyo konuyu saptiriyo yok cekim paylasimi yok kupon asanlar konuyu acan adama ayip oluyo suc gerci onlarda degil onun gibi adamlari uyarmiyip engellemeyip bu gibi davranislarini sergilemesine neden olan ve davam etmesini saglayan @Shellac @Scorfield @Daimon @Başkan yonetimde sanki cekim paylasim alani yok sanki kupon paylasma alani yok baskasinin konusunda ne isiniz var kardeşim @Markobet Destek Kardesim bu tarz adamlar yuzunden ben ozur dilerim senden ozelden gorusuruz ara ara Kardesim umarim guzel konusma olur dun erken uyumusum cevap veremedim ozelden kimse gelip salca olamaz kupon asamaz konuyu saptiramaz... :)

Markobet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Ayrıcalıklı Üye
501
96
28
Bir sitenin çekiciliğinde öncelikle siteye ilk girişteki arayüzün hoş durması geliyor daha sonra hoşumuza gittiyse bonuslar kısmına bakmamız lazım daha sonra yatırım çekim yöntemlerinin fazla olması ve hatrı sayılır şekilde sitenin isminin duyulması lazım benden bu kadar
en genel hatlarıyla anlatmışsınız çok teşekkürler.

Markobet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Ayrıcalıklı Üye
501
96
28
Surda binmuhabbet konusu vardi farkli tipte adamlar geliyo her zamanki aliskanligi ile maydonoz oluyo konuylada alakali degil adam guzel bisey yapmaya calisiyo ama farkli tipteki adamlar geliyo konuyu saptiriyo yok cekim paylasimi yok kupon asanlar konuyu acan adama ayip oluyo suc gerci onlarda degil onun gibi adamlari uyarmiyip engellemeyip bu gibi davranislarini sergilemesine neden olan ve davam etmesini saglayan @Shellac @Scorfield @Daimon @Başkan yonetimde sanki cekim paylasim alani yok sanki kupon paylasma alani yok baskasinin konusunda ne isiniz var kardeşim @Markobet Destek Kardesim bu tarz adamlar yuzunden ben ozur dilerim senden ozelden gorusuruz ara ara Kardesim umarim guzel konusma olur dun erken uyumusum cevap veremedim ozelden kimse gelip salca olamaz kupon asamaz konuyu saptiramaz... :)
konuyu saptırmış olduk ben iyi niyetle açmıştım hem muhabbet olsun hem görüş almak adına olay freebete döndü neyse benden yana sıkıntı değil fakat konuyu görüp okuyacak kişiler o kadar okumaz geçer gider yazmadan :( görüşelim her zaman sorun değil dediğim gibi numaramı iletirim rahat ulaşırız birbirimize, bende maçı izlemek için dışardaydım gece geç saatte girebildim foruma :(

Renuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
389
75
28
E şimdi ben 200₺ kazanç sagladım diyelim çekim yapamam galiba bu durumda. dogru mu? @Markobet Destek
Karaktersizlikte on numara ya bonus aldı 100 hesabı var sitenin bildiğin içinden gçmiş bide çekim yapmamda sorın var mı diyo dlaksfkjdsgkj allahım çıldırcam korona lütfen şu şahısı bul

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
hersey para . para olmayinca karı kocasina yakĺaşmiyo.parası olmayinca devlet vatandaşınķ adam yerine koymuyo:cool:

Markobet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Ayrıcalıklı Üye
501
96
28
Karaktersizlikte on numara ya bonus aldı 100 hesabı var sitenin bildiğin içinden gçmiş bide çekim yapmamda sorın var mı diyo dlaksfkjdsgkj allahım çıldırcam korona lütfen şu şahısı bul
insanları çok çok kırmıyoruz hocam, olabildiğince yardımcı olmak isteriz anlayana :)

turganca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
467
80
28
soru açık her şey bonusmu diye.
cevapta açık olsun o zaman.
bonus için adam yaralarım
freebet için direk vururum.
gayet açık oldu galiba

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
Ben cogu zaman bonus. Almadan oynuyorum çünkü hep ilk bahsim kasa atmak oluyor gelirse güzel bı şekilde devam ediyorum gelmezse kayıp bonusu alıp kasmaya çalışıyorum tertemiz