Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Sosabet 100 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alenx07

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38
10
8
Sitesinin ta kardeşim 3 saat sürdü bağlanma ne olsa iyi bonus bitmiş amk promosyonlardq hala duruyor 100 deneme bonussu diye.

Cagtay05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
110
30
28
Bunlar adi yalan soyluyorlar bosa uye olduk

itja72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
119
43
Site 30 ağustos günü kurulmuş lisans verilmiş 2 aylık lisansları tek var haberiniz olsun 2 ay boyunca öpecekler milleti

fb1149

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6
0
1
Deneme bonus kalktı diyor canlı boşuna üye olmayın zaten çenc bir site

bademim

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6
1
3
Böyle sitenin Allah belasını versin ne adi bi sitedir önüne gelen gelen site acıyo yazıklar olsun bea

Ekli dosyalar

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
593
113
Aynen dost patlat bunları bende yapcam çünkü
Büyük ihtimalle sosyal medyayı açmayacaklar ama ilk günden patlamışlar 2 aylık lisans almışlar 100 bin deneme yatırımından 500-600 bin geri dönüş olsa 2 ay boyunca 400 kağıt yapar sosabet koymuş adını bide yok josearmandososabet aw klasik vur kaç sitesi 1000 kişiye vermişlerdir 100 tanesi çekim yapsa 30 bin yapar yani. Dönüş bekliyodur mallar ama haberleri yok ki gelenler forumdan harçlığını alan kaçmıştır.

dgn02mustafa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
76
28
Arkadaşlar bu siteler dalga mi geçiyor. Neden kayıp bonus vermiyorlar

Ekli dosyalar

dgn02mustafa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
76
28
Bonus alamazsın birdaha o siteden yani yatırım yapmayı bırak yani o siteye
Geçen gün de 2 sitede aynı cevabı aldim. Yaptığım şey yanlış degil bence, kayıp bonusu alınca direk mines oyunundan şansa gelirse 20 katina falan çıkarıp çekim veriyordum yıllardır hep böyle. Ama bu son gunlerde çekim sayısı artti bu yüzden mi engellediler

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,384
2,689
113
Geçen gün de 2 sitede aynı cevabı aldim. Yaptığım şey yanlış degil bence, kayıp bonusu alınca direk mines oyunundan şansa gelirse 20 katina falan çıkarıp çekim veriyordum yıllardır hep böyle. Ama bu son gunlerde çekim sayısı artti bu yüzden mi engellediler
Evet fazla çekim yaptığını görünce engelliyorlar dost

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,172
8,842
113
Allah belalarini versin bunların canlı destekde kaos cikardim okadar bekle gel finale bak şaka gibi ya malsef bonumuz bitti lanet gelsin size

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
3,982
113
Yüz TL lik paylaşım yapanlara kapak olsun Teşekkürler betbigo 400 tlyle 3900 TL aldım gatesten aslında bir yolunu buldum slotta o şekil bana verdi
O yolu tahmin ediyorum ama ben de söylemem, bir kaç kez denedim işe yaradı ama sonra olmadi, bu yöntem bonanzada da da işe yarıyor ama devamli olmuyor

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
593
113
Yüz TL lik paylaşım yapanlara kapak olsun Teşekkürler betbigo 400 tlyle 3900 TL aldım gatesten aslında bir yolunu buldum slotta o şekil bana verdi
Dostum boş şov yapmayın buralarda kavga gürültü aramayın 7500 dolar stake kazancı bu burda kumarcı çok al çekim bonusu sataşma kimseye boşver be dostum

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...