Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Spor Toto 15 Bulmaya adım adım

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
yeni malatya maçında bir terslik var takımların form durumlarına göre oranlar hayli yüksek.normalde malatyanın 3-4 atması beklenen maçta iddaada bile malatya kazanır 1,65 , üstün oranı 1,75. sürpriz bu maçta çıkacak diye düşünüyorum

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,117
475
83
yeni malatya maçında bir terslik var takımların form durumlarına göre oranlar hayli yüksek.normalde malatyanın 3-4 atması beklenen maçta iddaada bile malatya kazanır 1,65 , üstün oranı 1,75. sürpriz bu maçta çıkacak diye düşünüyorum
Bu mac cok ters akhisar iyi takim

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
Hocam biz kaybetmeyelim de :)

Kiziroglu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
123
30
28
Arkadaşlar 1 tane 128 tl 1 de 256 tl lik 2 kuponum 13te 13. Fenerbahçe 1,0 ve Yeni Malatya 1 kaldı. Geçen haftadan 1,5 trilyon devir var. Muhtemelen 3 trilyon civarı bir ikramiye olur bu hafta. İnanılmaz heyecan yaptım. Kuponun tutması halinde moderatörlerin de izniyle burada bir miktar para dağıtmayı düşünüyorum. Dün geceden beri yerimde duramıyorum :)
Haci tutturan cok olur bu hafta alirsin gene 10 20 bin insallah

zorbey50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
302
63
28
Arkadaşlar 1 tane 128 tl 1 de 256 tl lik 2 kuponum 13te 13. Fenerbahçe 1,0 ve Yeni Malatya 1 kaldı. Geçen haftadan 1,5 trilyon devir var. Muhtemelen 3 trilyon civarı bir ikramiye olur bu hafta. İnanılmaz heyecan yaptım. Kuponun tutması halinde moderatörlerin de izniyle burada bir miktar para dağıtmayı düşünüyorum. Dün geceden beri yerimde duramıyorum :)
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun bol şans.

Cucak1963

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
18
8
Abi 50 bin alirsin 20 bin alirsin en kötü 10 bin al ya yine alacan yani 500 tl alacak halin yok bu kadar öldürmemek lazım

hkeseroglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
23
18
15i tek bil, sonrada elini eteğini çek kumardan. git köye yerleş, 3 5 tavuk inek al ömrünü uzat :) hadi hayırlısı senin için, bol şans