Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Stadyumda Katliam ( Queretaro-Atlas )

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,808
44,782
113
Arkadaslar ben az once twtrda gordum youtube'dada goruntuler inanilmaz akil alir seyler deil boyle kin savasta yok.bende goruntuler var ama paylasmak istemedim insanin pskolojisi bozulur izlemek isteyen dedigim yerlerden baksin.bildiginiz ölüyu bile dovuyor qahpe evlatlari suanlik 17 ölu varmis
Izlemeyin tavsiye etmiyorum

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,099
22,660
113
Arkadaslar ben az once twtrda gordum youtube'dada goruntuler inanilmaz akil alir seyler deil boyle kin savasta yok.bende goruntuler var ama paylasmak istemedim insanin pskolojisi bozulur izlemek isteyen dedigim yerlersen baksin.bildiginiz ölüyu bile dovuyor qahpe evlatlari suanlik 17 ölu varmis
ne zman olmus kanka

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,099
22,660
113
aga meksıkaysa hersey olur oluyu kıyma yaparlar ole ınsanlar onlar

Musdem8212

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,140
255
83
Vay namussuzlar cocuk yerde pert ,gebermiş hala vuruyolar

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,099
22,660
113
oranın derbısı falanmıydı bu mac

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaslar ben az once twtrda gordum youtube'dada goruntuler inanilmaz akil alir seyler deil boyle kin savasta yok.bende goruntuler var ama paylasmak istemedim insanin pskolojisi bozulur izlemek isteyen dedigim yerlerden baksin.bildiginiz ölüyu bile dovuyor qahpe evlatlari suanlik 17 ölu varmis
Izlemeyin tavsiye etmiyorum
Bunlar kalabalık delikanlısı bunları tek yakala abi yapma etme diye yalvaran

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Reis izlesem yapanlara ana avrat küfür ederim karaktersizler yerde yatan adama vurmak delikanliliga sığmaz bu ecnebiler böyle işte gene Türk oldugumla gurur duydum reis

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,808
44,782
113
Reis izlesem yapanlara ana avrat küfür ederim karaktersizler yerde yatan adama vurmak delikanliliga sığmaz bu ecnebiler böyle işte gene Türk oldugumla gurur duydum reis
Yerde yatan adam neki adamlar ölüyü dovuyor kardesim benim karnim agridi sikintidan izlemedim daha.bunlari asmak gerek yeminle

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,334
113
Kafaları bir milyon adamın can cekıstıgını bile farkında degıller

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,917
1,012
113
aabi bu sakami:(

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,099
22,660
113
adam ölmüs bırakmıslr sonra bı grup daha geliyo 20 kişi adamın kafayı dumduz ettıler korku fılmlerınde yok bu sahneler way aq

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,625
5,176
113
Ac kopeklerin mac neyine once bi ac karinlarini doyursunlar sefalet icindeler. O ekonomik durumda zaten sahaya giden adam bunu goze almak zorunda. Suc orani cok cok yuksek bir ulke kuzey amerika denilince oturup dusunmek gerek