Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Stadyumda Katliam ( Queretaro-Atlas )

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Ac kopeklerin mac neyine once bi ac karinlarini doyursunlar sefalet icindeler. O ekonomik durumda zaten sahaya giden adam bunu goze almak zorunda. Suc orani cok cok yuksek bir ulke kuzey amerika denilince oturup dusunmek gerek
Güney Amerika değil mi Meksika

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,153
6,016
113
Yazık günah ya fazla izlemeyin psikolojiniz bozulur

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,638
5,190
113
Yav ilk videoya baktim, adami suruyorlar dedim herhalde kosede tedavi edecekler filan. Deli gibi vurmaya başladılar bu cok cok insanlık dışı bir sey. Nasil bi nefret var amunuyim

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Yerde yatan adam neki adamlar ölüyü dovuyor kardesim benim karnim agridi sikintidan izlemedim daha.bunlari asmak gerek yeminle
Zaten reis sana bişey diyimmi şu vuranlarin hepsi aslında ötlegin teki bakma sen vurduklarina kalabalık delikanlısı bunlar normalde hepsi çil yavrusu gibi dağılır korkak modeller

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,104
22,663
113
Ac kopeklerin mac neyine once bi ac karinlarini doyursunlar sefalet icindeler. O ekonomik durumda zaten sahaya giden adam bunu goze almak zorunda. Suc orani cok cok yuksek bir ulke kuzey amerika denilince oturup dusunmek gerek
brezılya meksıka kolombıya cok tehlıkelıler cokkk bunların vahsetıne akılımız ermez

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,222
863
113
Kuzey amerikanın güneyinde meksika :D

kanadadan aşağıya indikce zombie oranı artıyor. aslında kuzey ve güney amerikanın yok olmasında hayır var... bunların gelişmişi abd . ondan da bir hayır yok dünyaya. sağda solda savaş çıkartıp duruyorlar. fitne fesat :D

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Orası meksika dostum.gayet normal saldırılacak bir şey yok

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,104
22,663
113
ya abd kanada harıc her yerı emmiş her yarı fakır bırakmıs guney amerıkada bu amerıka varya yok edılmesı gereken tek ulkedır

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,638
5,190
113
Ben hayatimda bir defa stada gittim, ondada kafama 44 numara kundura firlattilar. Yani atış bana Özel degildi ama bana isabet etmisti, o gun bugundur daha bir kez olsun canli mac izlemeye gitmedim. O bile bana garip gelmisti bu adamlar resmen lincten faydalanip keyfi cinayet islemisler

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,222
863
113
o değilde biz bayağı aşağılardaymışız m. 😒 ismini yeni duyduğum ülkeler üstümüzdeymiş. bunlar hep yalan yanlış dış güç şeyleri itibar etmeyin asddsadsadsa