Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Stakers - Deneme Bonusu

astalavista

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
67
28
kardeşim ben cevrimi zaten tamamladim onuda biliyorum sadece site cop 10tl yatirim istiyor belge istiyor odeme yapmadigi icin sallamadim

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
kardeşim ben cevrimi zaten tamamladim onuda biliyorum sadece site cop 10tl yatirim istiyor belge istiyor odeme yapmadigi icin sallamadim
bu kanıya nerden vardın sen acaba..ilk ödeme alan benim 10 tl yatrım yapamaycaksan ne diye oynuyrsn onuda anlamış dğeilm..280 tl çekim verdm ertesi gün yatrdılar..belge istemsi normal babaannemze bile hesap açıyoruz..

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Diyecek bisey yok
Aslında çok şey var herkes bunu iyi okuyup duşunmeli
önce sosyalistler için geldiler, ben sosyalist olmadığım için sesimi çıkarmadım.
sonra sendikacılar için geldiler, sendikacı olmadığım için sesimi çıkarmadım.
sonra yahudiler için geldiler, yahudi olmadığım için sesimi çıkarmadım.
sonra benim için geldiklerinde, benim için sesini yükseltecek kimse kalmamıştı!

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Zaten herkez şu an diyo bana dolunmayan yilan bin yasasin diye . Ama o yilan onu diyeni sokuyo

Loftusias

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
139
51
28
Dostum bir konu actin efsane oldun :) ama sorulardan biktin galiba ama biz milletce boyleyiz arastirmayi ogrenmeyi pek sevmeyiz hazira konmakta bizim ustumuze yoktur.oyuzden sen de idareet artik
yok estağfurullah bugünlerde birtakım sıkıntılarım var 2 gündür giremiyorum yeni gördüm yazılanları yapabileceğim birşey olursa başım gözüm üstüne

ugurdilmen26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
16
18
Gece 12 de çekim talebi verdim şuan an itibari ile yeşil oldu approved yazdı onaylandı ama hesaba gelmedi henüz para ? Onaydan saatler sonramı geliyor yoksa hemen geçmesimi lazımdı ? Çekim yapanlar bilgilendirebilirmi beni

Ekli dosyalar

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Gece 12 de çekim talebi verdim şuan an itibari ile yeşil oldu approved yazdı onaylandı ama hesaba gelmedi henüz para ? Onaydan saatler sonramı geliyor yoksa hemen geçmesimi lazımdı ? Çekim yapanlar bilgilendirebilirmi beni
kardeşim eft yapıyorlar sabah geçmiş olur 10 gibi..