Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Starzbet 300₺ Nakit Deneme Bonusu (Yatırımsız)

Mahir55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
12
18
Bende çekim yaptım red geldi tekrar talep verrkm çevrim bitmemis bakiye 1500 yaptım halde hep red

Ademcan72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
255
66
28
1 haftadir kayitliyim sms gelmiyor gmaili hallettik ama sms yok millet nasil kayit oldu anlamadim gitti mq

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
Geliyor hocam kesin ödemeler binlerce kişi çekti

Emre3802

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
259
105
43
Eklemiyorlar boşuna üye olmayın bide sponsor olmuşlar buraya mesajı silip mesaj kısıtlaması getiriyor admin 😀

kral6969

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
Bakiyeyi 1700 yapıp 300 TL çekim talebi verdim red cevabı geldi.Canlı desteğe baglandim sorun yok simdi çekim yapabilirsiniz yazdı.Tekrardan 300 TL cekim talebi verdim.Bu sefer hem red verdiler hemde 300 TL bakiyemi sildiler.

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
Kardeşim nasıl kesin geliyor ödemeler Allah aşkına ya bugün 5. Gün ödeme gönderildi görünüyor ödeme diye bir şey yok hâlâ
Hocam forumda 100 kişi çektik kuzenim bile çekti sorun sende olmasın? Ayrıca ben grup admini değilm 150 kişi çektik sen çekrmediysen sorun sende bizde değil

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
Kardeşim nasıl kesin geliyor ödemeler Allah aşkına ya bugün 5. Gün ödeme gönderildi görünüyor ödeme diye bir şey yok hâlâ
Buraya sponsor büro yaz adminlere şikayetin varsa büroyla ilgili yüzlerce kişi çektik ste çok sağlam hatta bugün Bi 10 k civarı birde 40 küsür civarı çekenler gördüm

Gecekor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,329
429
83
İşine gelene ödeme yapıyor site birde sponsorluk verilmiş ya😀