Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Stncl / Kombin

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.00

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Canın saolsun kendi kuponum yatnıs gibi üzüldüm valla... Bu favori takımlar hep patlatıyor zaten 2. Yarı köpek gibi oynarlar
bu takımlar normaldede atmazda zorladım orda zararım yok dıye sıktım yarın olsun ılk kuponda görecem seni suan hesap boş

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,252
1,577
113
bu takımlar normaldede atmazda zorladım orda zararım yok dıye sıktım yarın olsun ılk kuponda görecem seni suan hesap boş
3.55 oran zorlama olmus zaten keske daha garanti gidip 1 maç daha ekleseydin sağlık olsun ama bu olmaz başkası olur

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
3.55 oran zorlama olmus zaten keske daha garanti gidip 1 maç daha ekleseydin sağlık olsun ama bu olmaz başkası olur
cıkarmaya uğrasmadım kanka parayı ole soleyım ıkı kuponda 30 alıp cekiyim diye ılk kupında rıske ettım

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,252
1,577
113
cıkarmaya uğrasmadım kanka parayı ole soleyım ıkı kuponda 30 alıp cekiyim diye ılk kupında rıske ettım
Sağlık olsun daha garanti gitmeye çalıs az az coğalır zaten. Nasipte olcak birazda yoksa en olucak maç bile gelmiyo ingiltere 1.30du kazanır gol bile cıkmadı sans olcak biraz

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Sağlık olsun daha garanti gitmeye çalıs az az coğalır zaten. Nasipte olcak birazda yoksa en olucak maç bile gelmiyo ingiltere 1.30du kazanır gol bile cıkmadı sans olcak biraz
orası öle tabi şans yoksa zaten hiç olmuyo ben yatıyorum sbah iş var aklımdasın yarın yazarım ıns sana görüsürüz