Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şu Paraya Salarım Bu Mevzuyu

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,352
2,513
113
Yaaani.. İki tarafın da gönlü olsun :)
Kumarı kar yapma amacıyla oynayan, gelir kapısı olarak gören zaten oynamasın. Bu öyle bir şey değil. Zevk almıyorsan, keyif almıyorsan kaybetmeye zaten mahkumsun. Adam slot çeviriyor, küfür kıyamet. Sanki savaşıyor. Bu mentaliteyle kazanma şansı yok zaten. Ben de bu hataya çok düşüyorum ama, kısa sürede toparlamaya çalışıyorum. 15 yıl oldu bu meretle içli dışlı oluşumun, bırakmayı düşündürecek bir heyecan, aktivite bulursam bırakırım. Para ile olacak iş değil.
ne zevkmiş ne keyifmiş sizdeki kumar sevdası ya
maşallah herkes kumarı zevkine keyfine göre oynuyor
kimse de zihinsel bağımlılığını kabullenemiyor

baha1010

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
367
97
28
Selamlar dostlarım, herkesin kumar oynarken kafasında bir hedef vardır. Borç ödeme, düz hayata çıkma, arabası evi artık neyse.

Bugün 1 liradan spin çevirirken jackpot geldi, minimum kaç gelse bu mevzuları komple salarsınız?

10-20 milyon gibi ütopik şeylere gerek yok. Sizi düz hayata çıkaracak, “bundan sonra çalışır, maaşla geçinirim artık” dediğiniz miktarı soruyorum.

Ben 400 k gelse düze çıkar sonrasında foruma bile girmeyip salarım mevzuyu mesela.
1m dolar alsam yine oynarim keyif aliyorum

Yusufsato1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
1,058
113
Dünyanın en ünlü kumarbazı olup, tek maça 1 milyon dolar basacak seviyeye gelebilirsem bırakırım. Onun dışında devam.

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Selamlar dostlarım, herkesin kumar oynarken kafasında bir hedef vardır. Borç ödeme, düz hayata çıkma, arabası evi artık neyse.

Bugün 1 liradan spin çevirirken jackpot geldi, minimum kaç gelse bu mevzuları komple salarsınız?

10-20 milyon gibi ütopik şeylere gerek yok. Sizi düz hayata çıkaracak, “bundan sonra çalışır, maaşla geçinirim artık” dediğiniz miktarı soruyorum.

Ben 400 k gelse düze çıkar sonrasında foruma bile girmeyip salarım mevzuyu mesela.
ben o hedefe ulaştım tüm borcumu kapattım şimdi kredi çeksem 1 milyona kadar kredi alırım ama borca kumar oynamıyorum komple bırakırım sanıyorsunuz ama bırakamıyorsunuz şimdilik bonus kod falan kovalıyorum ben

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,716
9,891
113

20 milyon işimi görür öyle 2/3 milyona kumri ve forumu bırakmam
Ama ne gelirse gelsin. Yatırımını yaparim sonra devam ederim hayatımı maddi yönden garantiye alma çabalarım var oda 20 milyona anca olur

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,078
1,658
113

milyon koymak lazım Bi araba çeksem altima en agr bonuscu olurum

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113

Artık aramızda değilsin kardeş @Başkan ım 400k ya forumu bırakacak arkadaşlara gerekli ödemeleri yapıp gönderelim bizim böyle üyelere ihtiyacımız yok koskoca başkan 400 milyon yakar gerekirse 1000 kişiyi gönderir

forever67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,072
723
113
bu parayı yakalayalı 3-4 ay oluyor ama salmadık hala oynuyoruz bağımlılık yani o para gelirse bırakırım bu para gelirse bırakırım geçelim o işleri BAĞIMLISINIZ DOSTLAR💁12220028-F779-4996-A5C7-83AB7A3BAF1E.jpeg

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Kazın ayağı öyle değilmiş ama bak Nureddin Hoca ne diyor bro :D
Diyorki kumardan kazandigin para haramdır ateştir eğer kumardan kazandigin bişey varsa onu bı vakıfta yada bı fakire verceksin bana haram olan vakıfta veya fakire helal mi oluyor haram para nasıl helale dönüyor beynim yandı hammina

forever67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,072
723
113
He bişey deilmis o zaman.4m olaydı İstanbul'da 1 daire alırdı o para.400k bişey deil ne sen onu 2 günde geri germissindir belkide 1 günde verdin.600le slot çeviren adama 400k nedirki çerez parasi
Kumarda yemedim dostum altın aldım o parayla ama hala buralarda sürünüyoruz 10 milyon da yakalasan bırakamazsın bu boku uyusturucudan beter

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,193
6,875
113

Borcum yokki