Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin sukes1982 / Günün Kuponu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
50
Kupon Oranı
15

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Reis bilgin yoktur belki ama üye etkinliği sadece adminler tarafından yapılıyor diye biliyorum istersen konuyu sil bekleme olarak aç bu sorun çıkartabilir sana

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,200
44,325
113

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Adam bilmiyor sanırım ya umarım dert olmaz :/ modlarımız anlayışlı ama sorun olmaz sanırım düzeltirler

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Yeni konu ac bölümüne girdim baslıga bunu yazdım biz yazmıozmu bunkarı admınmı yazıcak

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Yeni konu ac bölümüne girdim baslıga bunu yazdım biz yazmıozmu bunkarı admınmı yazıcak
Yok reis şöyle ki ben bu kupon tutarsa çekiliş yapmak istiyorum diyorsan ilk görsel de olan kısma girip konu aç

Ama yok ben sadece kuponu atıp takip edicem diyorsan ikinci görsel de ki konuya girip konu aç bunların dışındakiler kullanılmıyor yani bizi ilgilendiren kısımlar değil

Yani bilmedigin için yardımcı olurlar ama sürekli yanlış olursa sıkıntı olabilir yani :/ ban yeme diye söylüyorum dostum bilmiyorum iş oraya gider mi ama sıkıntı olmaz bu şekilde yaparsan

Ekli dosyalar

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Yok reis şöyle ki ben bu kupon tutarsa çekiliş yapmak istiyorum diyorsan ilk görsel de olan kısma girip konu aç

Ama yok ben sadece kuponu atıp takip edicem diyorsan ikinci görsel de ki konuya girip konu aç bunların dışındakiler kullanılmıyor yani bizi ilgilendiren kısımlar değil

Yani bilmedigin için yardımcı olurlar ama sürekli yanlış olursa sıkıntı olabilir yani :/ ban yeme diye söylüyorum dostum bilmiyorum iş oraya gider mi ama sıkıntı olmaz bu şekilde yaparsan
Ben hep onun ustundeki uye etkinlige giriodum bunuda ögrendik :)

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Cybare girip denver ve miami kazanıra basıyorum en fazla 50 oynatıyo atlas baskette bana limit koydu dunden beri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...