Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin sukes1982 / Günün Kuponu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
50
Kupon Oranı
15

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Ne yani kazanıoz dıe limitmi gelmeli ee hanı cok buyuk sıteydın şöleyim böyleyim dıodun su biletten bıdı cıkdın dıe beklıorum atlasbet benim için bitti zaten para yatırma işi bitti .futbola koymamıdlar ama baskete limit atmıslar cakallar cakallar ya :)

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Ne yani kazanıoz dıe limitmi gelmeli ee hanı cok buyuk sıteydın şöleyim böyleyim dıodun su biletten bıdı cıkdın dıe beklıorum atlasbet benim için bitti zaten para yatırma işi bitti .futbola koymamıdlar ama baskete limit atmıslar cakallar cakallar ya :)
Ah ahhhh betasus betnanoya dalarsın lımıt yıyene kadar :)

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Odaya kapandık c vıtamın takvıyesı ıcın sıparıs verecek evdekıler bakalım
Ewdekilere salın bulastırma anne babaya buyuklerebuyuklerde sıkıntı aman aman ben annemi ewde izoleye bıtaktım tuberkiloz cok dıkkat edioruz

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Ah ahhhh betasus betnanoya dalarsın lımıt yıyene kadar :)
Betnano eski sitem dun 1 dk cekim gonderdı hep öleler finansı guclu.bilmiyorum sizdede ölemi betnanoda sadece baskette canlida kupon oşusturana kadar yanı onaylama işlemi inanılmaz uzun sürüyo hep yenıleme hep yenıleme ancak dewre aradını bekleyınce onaylıo hep ole ama futbolda ole diilsizdede olemi

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Ares ares oda iyi tak diye gönderiyo orasıda limit yiene kadar dewam

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Betnano eski sitem dun 1 dk cekim gonderdı hep öleler finansı guclu.bilmiyorum sizdede ölemi betnanoda sadece baskette canlida kupon oşusturana kadar yanı onaylama işlemi inanılmaz uzun sürüyo hep yenıleme hep yenıleme ancak dewre aradını bekleyınce onaylıo hep ole ama futbolda ole diilsizdede olemi
Bazen hemen aldırıo bahsı bazen 20 sanıyede zor onaylıo

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Cekilş kacta acaba receb sen görürsen ni yerde sukes1903 gordunmu kazanmısızdır :) ordan geldıgınde dagıtırız işte kucuk meblag cıkmaz inş :)

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Burdan 3 ay önce 2 bilet cıktı 988 almıstım tabi bilet sayısı baya azdı 100 falandı şimdi. Bilet cok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...