Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet sukes1982 | nişantaşı | Helal Edin

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
İns bypss olmam cok ugrasio doktorlar cok yiprandim ama allahin izniyle iyi olalimda 3 kez anjioya olduk artik cuma son olsun

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Eve geldim herkese cok selam 3 gun hastanede kaldim anjiyo yapildi,normal bi stend takilmicakmis 5 cmlik uzun bi strend siparis edildi haftaya anca gelirmis ayin 29 unda minumum 3 saatlik bi operasyona gircem insallah bypass olmadan halletmeyi dusunuolar

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Eve geldim herkese cok selam 3 gun hastanede kaldim anjiyo yapildi,normal bi stend takilmicakmis 5 cmlik uzun bi strend siparis edildi haftaya anca gelirmis ayin 29 unda minumum 3 saatlik bi operasyona gircem insallah bypass olmadan halletmeyi dusunuolar
Geçmiş olsun dayı

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,405
8,676
113
Çok geçmiş olsun soydaş rabbim sevdiklerine bağışlamış

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Geçmiş olsun dayı alllah bir daha yaşatmasın

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,405
8,676
113
Arada 2 duple viski iyi gider kadını sulandırır

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Başkan çok gecmis olsun acil sifalar dilerim sağ salim dön gel aramıza insallah