Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Süper Lig Şampiyonu Kim Olur?

SÜPER LİG'DE ŞAMPİYON KİM OLUR?

• GALATASARAY

• BEŞİKTAŞ

• FENERBAHÇE

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Alicandann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
196
25
28
Gs bir ankara gücü vakkası yapmazsa Beşiktaş şampiyon olur artık :)

muratcelik20

Kumar, kendini beğenmiş kişilerin tutkusudur.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
956
630
93
Güncel

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,511
2,310
113
Geçen hafta avaraj farkını kapatma firsatimiz vardı ama olmadı ins bu sefer olucak ❤💛

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,511
2,310
113
goztepe rahatda malatya kumeyemi dusuyor yoksa avrupayami gidiyor hataya 7 atan goztepeye niye 3 4 atmasın bu ülkede bir gerçek var zamanında aziz yıldırım da dedi galatasarayin olduğu her yerde şike döner bunu ben demiyorum herkez diyor örneğin ankaragücü galatasaray maci yıllar önce ankaragücü teknik direktörü fatih terim beşiktaşı üst üste 4 şampiyonluktan etti 8 0 lik mac neden yenisi olmassin
Hataya 7 attı diyonda k.gumrukten 2 yiyen aynı takım degilmi kendi sahasında bide gerçekçi konuşalım iyisini değil kotusunude görun az

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Besiktasim rakiplere gösterdi ama elletmeyecek.
O şampiyonluğu en çok Beşiktaş hakediyor. Kim ne derse desin.

• Beğen
Tepkiler: BJK

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Beşiktaş 5 atsa cimbomum 8 atar gene de vermez şampiyonluğu çünkü orada Grande Terim gerçeği var.

Ecevdet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
618
309
63
Gs olur oynadık. Ama bjk olur bence😁

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Ya beylwr az akıllı olun hala sunu anlamadınız mı Galatasaray Türkiye in en büyük kulübü butun lig Galatasaraya göre tasarlaniyor icerde disarda bariz bi guc var gecen hafta izleyip fener besikyas maçını gormediyseniz bence kendinizi kandiriyonuz bariz oranlar belli Galatasaray 6 ya da 7 atacak ya da soyle diyeyim Galatasaray maçında en az 6 gol olacak ve gelelim besiktas maçına besiktas bence kazanamicak dunya da ve kumarda tek gerçek var besiktas Avrupa'daki oranı 1.30 bandında Avrupa da dolarlar eurolar atılıyor besiktasa Göktepe dünya kadar primle çıkacak maça bir sezon un en güzel kari için topçular var gücünle oynar paranın döndüğü yerde adalet olmaz bunu en çok besiktas yönetimi anladı hepsi biliyor Karabük yenilgisinden sonra şampiyonluğun gittini

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Ya beyler bu konuyu normal insanlar tartissin. Biz kumarbazlar olarak bu maçlara ne oynayalım ikiside 3.5ust olur mu ? Gerçi iddaa da oranları 1.30 falan ikisinin de

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
İyi olan kazansın gönlüm Beşiktaştan yana ama Galatasarayda haketti. Fener zaten hiç haketmiyordu.

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
5 6 bilememde 4 atar 🙂 bjknin yüksel stresle çıkacağı maçıda kazanabileceğini düşünmüyorum göztepe rahat ve gollü maçlar cıkarıyor
GS daha stresli olması gerekmiyor mu ? Genin 4 gol telaşıyla, bjk galibiyeti aynı stres mi ? Bu arada bjkliyim ama şampiyon olmamizi istemiyorum. İnşallah siz olursunuz ama bu yazınıza muhalif olmamak elde değil.

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
kartallar yuksek uçar bize heryer goztepe

Klan123

Her Zaman Zirvede Bırak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,525
955
113
Malatya 39 maç oynamış hiç 4 gol yememiş denizlispor maçında 4 penaltı kullanan Galatasaray şampiyon olamaz beşiktaş yenemediği sürece 1-0 beşiktaşa yeter

• Beğen
Tepkiler: BJK

fatih0671

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
25
6
3
Normal şartlarda olsa Beşiktaş Göztepeye 2-3 fark atar derdim ama Beşiktaş’ın morali bozuk şampiyonluk garanti gözüyle bakılırken acaba kayıp mı edeceğiz şampiyonluğu diye düşünmek strese sokar takımı. Göztepe de öyle hafife alınacak takım değil Onun için Göztepe maçını kazanmalarının zor görüyorum 1 fark ile kazandığını düşünsek bile Galatasaray 4-5 fark atar diye düşünüyorum.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,171
838
113
o diyor 6 atarız ötekiler diyo 6 atarız... kimse bu maçta bjkden gsden 5-6 yiyip şikeci polimikleriyle muhattap olmak istemiyeceği için, hem göztepe hem malatya çok iyi mücadele edicektir diye düşünüyorum. Sanıldığı gibi kolay geçmez.

Zaten son maçlar kolayda geçmemiş hiç
aaaaaaaaaa4.jpg

redjohn191

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,264
4,279
113
temennim yeni malatyasporun maçı satıp gsnin şampiyon olması beşiktaş alanyaspor maçında forumda bi beşiktaşlı vardı kafası hafif gidik şike olmadığını iddaa ediyordu 😂