Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Süper Lig

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,921
9,553
113
Ayni şeyleri Galatasaray maçlarındada yapıyorlar 2 takimida koparmak istemiyorlar yaristan bu lig pislige bulasmis feneri Galatasarayi yok bu isin

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,165
3,827
113
Onu bunu geçin de şu Fenerbahçe olayını çözemedim .200 maçın 190 tanesi uzatmada gelen penaltı golu ile kazanılır mı? Diğer takımların ve fenerin istatistiklerine bakın son 10 yılda.boyle bir sacmalik yok, bir takım bu kadar kollanir mi, kim var nasıl bir güç var arkasında anlayamadım.Hakli olarak penaltibahce deniyor, doğrudur.Bu rastlanti olamaz.en büyük düşmanı ve rakibi Galatasaray ile bir karsilastirin bakalım ne göreceksiniz .sadece uzatmalardaki penaltı sayısını başka abidik gubidik istatistik getirmeyin önüme.

byismo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
287
364
63
Ben 20 yıldır aktif futbol izlerim çokta oynadım amatörde olsa
Hayatımda bu kadar resilliklerin olduğu bir sezon izlemedim
Bu akşam resmen tavan yaptı
Buna diğer kulüplerin sessiz kalırsa bilim şampiyon belli.
Net olarak bunun taraftarlık la alakadi yok en az 4 maç fener e hakem maçı resmen verdi
Bu akşamki penaltı nasıl verilir bunu biri izah etsin .
Yazikalr olsun
Penaltı zaten kale arkasından izleyin.

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,602
669
113
Ya arkadaşlar bunun Fener Galatasaray bunlarla alakası yok ortada bi iğrençlik var yıllardır böyle herkesin hakkını yiyorlar şimdi bu maç böyle oldu ne olacak biliyormuşsunuz Galatasaray maçında bu sefer Galatasaraylı hakemler ona da es geçeçek Fener taraftarı cırlıcak bizim lig iğrenç bi lig

ferhatozcan3

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
354
159
43
Pozisyon açık ve net penaltı. ..ceza sahası içinde eliyle topla oynuyorsa gitsin basket oynasın....:d

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,056
5,353
113
Onu bunu geçin de şu Fenerbahçe olayını çözemedim .200 maçın 190 tanesi uzatmada gelen penaltı golu ile kazanılır mı? Diğer takımların ve fenerin istatistiklerine bakın son 10 yılda.boyle bir sacmalik yok, bir takım bu kadar kollanir mi, kim var nasıl bir güç var arkasında anlayamadım.Hakli olarak penaltibahce deniyor, doğrudur.Bu rastlanti olamaz.en büyük düşmanı ve rakibi Galatasaray ile bir karsilastirin bakalım ne göreceksiniz .sadece uzatmalardaki penaltı sayısını başka abidik gubidik istatistik getirmeyin önüme.
Sonuna kadar haklisin. Yaziklar olsun bu hakemlere de federasyona da. Son 10 yildir fenerin en az 8 sampinyonlugu hakemler sayesinde.

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
599
113
Abi olay şu herkezde biliyor...Sezon sonu 2 3 mac kalana kadar yaristan koparmiyolar.cünkü izlenmeleri stada giden seyircileri nekadar cok okadar para demek...

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,921
9,553
113
Kardesim madem kollanıyoruz 10 senedir sampiyon olamiyoruz nasil kollanma bu?

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,165
3,827
113
Sonuna kadar haklisin. Yaziklar olsun bu hakemlere de federasyona da. Son 10 yildir fenerin en az 8 sampinyonlugu hakemler sayesinde.
Bütün hakemlere böyle yaptırabilecek güç devasa, küresel bir güç olmalı.İLLUMİNATİİİİ...🤣🤣🤣🤣🤣

ferhatozcan3

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
354
159
43
Sizin zor bela yendiginiz takımlara Fenerbahçe 5 çekti. ...ve sizinde benzer maçlarınız var....çamur atmakla , cirkeflikle bu işler yürümez. ..

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,165
3,827
113
Kardesim madem kollanıyoruz 10 senedir sampiyon olamiyoruz nasil kollanma bu?
Demek ki kollanmasa küme bile dusebilecek.Bakin cimbomlulara onların UEFA kupası bile var 😆.Şaka Maka gs sempatizaniyim sadec bu kadar, ben de fanatizm yok.Cok ta şey yani.Milyonlari alıp çatır çatır yiyen onlar bana faydası mi var 🍆.Ama mide bulandırıcı olacak kadar göze batıyor bu durum

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,056
5,353
113
Ben de Fenerbahce taraftariyim. Sahsen telefonda izlerken ne penaltisi deyip maci kapatmistim. Bence de yok gibi. Varsa da o kadar inceleyip de calmak ayip oldu.
Koskoca Fenerbahce su macta 3-4 gol atamiyor ya kafayi yiyecem.

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,921
9,553
113
Trabzonun ahı bi onsene daha olamassiniz ahimizi aldınız başını alacaksınız( kupanın )
Kardes bak ben agzini bozmadan yorumlar yapıyorum tartismayida konusmayida bilmiyorsunuz yok basi kici vs gece gece

drogba6

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,208
5,389
113
Konuşun konuşun adamlar milyon euroları götürsün bu iğrenç futbolla 😂

Novasky

🅽🅾🆅🅰🆂🅺🆈
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
38,544
40,171
113
Demek ki kollanmasa küme bile dusebilecek.Bakin cimbomlulara onların UEFA kupası bile var 😆.Şaka Maka gs sempatizaniyim sadec bu kadar, ben de fanatizm yok.Cok ta şey yani.Milyonlari alıp çatır çatır yiyen onlar bana faydası mi var 🍆.Ama mide bulandırıcı olacak kadar göze batıyor bu durum
Helal olsun dost böyle yorumlari herkez taktir eder www.nvskybet.com hesabına 1 k frebet eklendi bolsans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...