Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Süper Lig

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,827
629
113
bu pozisyona penaltı diyenler gitsin slot oynasın. bu sene feneri şampiyon yapmışlar artık belli..

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
781
113
Hep aynı algı yeminle, madem bu kadar objektifsiniz, dzekonun gölü de verilmedi, ferdiye adam direkt dalıp düşürdü penaltı verilmedi, oosterwoldeye fall denen oyuncu topla alakasız adelesine doğru kaydı sıyırdı krampon altı kırmızı yok, hep lehine verilenleri konuşun, Max GS işte ne beklersin
Screenshot_2024-02-24-21-49-18-911_com.zhiliaoapp.musically.jpg

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Hep aynı algı yeminle, madem bu kadar objektifsiniz, dzekonun gölü de verilmedi, ferdiye adam direkt dalıp düşürdü penaltı verilmedi, oosterwoldeye fall denen oyuncu topla alakasız adelesine doğru kaydı sıyırdı krampon altı kırmızı yok, hep lehine verilenleri konuşun, Max GS işte ne beklersin
Ekli dosyayı görüntüle 480954
Snsjsndjajsjjs ofsayt icat edilmeden önce max fenerli

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
871
311
63
hayatımda böyle penaltı gormedim. trolfootball diye Twitter adresi var yabanci futbol sitesi kac milyon takipçili adamlar bile dalga geçiyor

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
781
113
Snsjsndjajsjjs ofsayt icat edilmeden önce max fenerli
Kanka kuralı bilmiyorsan soyliyim, kaleci arkası tek oyuncu varsa ofsayt olur, 2 oyuncu varsa, birisi kaleci biri de normal savunma sayılır. Git istediğin yerden bak

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,214
113
gese tayfa ağlamaya başlamış sen önce dzekonun ofsayt diye iptal edilen golü açıkla 1. oyunca çizgiden içeri giren oyuncu 2. oyuncu kaleye yakın siyahi oyuncu nasıl ofsayt o pozisyon var görüntüsü 20 dk sonra geliyor şop yapılıp daha konuşuyosunuz
La sen dzeko pozisyonuna ofsayt değil mi diyorsun ahahaha biri beni banlasın lütfen

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,214
113
Bu arada ben de penaltı olduğunu düşünüyorum, bence değdi adamın eline

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Maçı izlemedim pozisyonuda izlemedim ama penaltı olmadığına yemin edebilirim :D

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
781
113
Ofsaytimsilarla dualarla şampiyonlukları olan takım taraftarı lige itiraz ediyor trajikomik

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Ofsaytımsıdan itibaren 40 mactir kırmızı gormeyen takımın şeyleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...