Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Superbettin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardacet

Üye
Yeni Üye
24
3
8
atm uzerinden havaleyle atiyoruz diyo bu saglikli mi acaba sizce ?
daha önce kullandım o çekim yöntemini bi sıkıntı yaşamadım ama devamlı yatır çek yapıcaksan benden sana tavsiye jeton hesabıda açabilirsin artık her sitede yatırımıda çekimide var en azından güvenli. banka havalesini fazla kullanma

sezar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
103
43
süper betin kazanmaç once yayından kaldırıldı sonrada kazancı verilmedi 7saat boyunca kupon askıda kaldı ilk yarı ilk 30 dakiikada
0-5 olan maç 0-6 olunca kaldırıldı kazancıda iptal edildi canlı destek 1-2 saat sonra baglanın diye oyalıyor kime şikayet edebilirim

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
süper betin kazanmaç once yayından kaldırıldı sonrada kazancı verilmedi 7saat boyunca kupon askıda kaldı ilk yarı ilk 30 dakiikada
0-5 olan maç 0-6 olunca kaldırıldı kazancıda iptal edildi canlı destek 1-2 saat sonra baglanın diye oyalıyor kime şikayet edebilirim
O maç tüm sitelerden kaldırıldı

sezar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
103
43
kazançta yatırımda gitti kalmaz doğru

Poyrazking

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
275
23
18
Senin 3 5 lirana mı çökecek koskoca site. Deneme bonusu dan 600 çektim.2 saatte ödediler. Maç iptal olmuştur. Paran iade olur

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
ula bu hndistan maçı premier ligmi herkes oynamış :D

Batuhan33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
201
42
28
ŞAKA MI BU 3 SENE ONCE HESABIMI KAPATTIM BEN BURDAN

TARİHİ ESER DEMEK AYIP OLUR

ANTİKA :D

saol yinede paylaşım için :D

keySTone

Üye
Yeni Üye
40
18
8
Retrobet havale ile 100 tl çekim talebi verdim ilk defa denedim siteyi ne kadar sürede sonuçlandırıyor bilen varmı beyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...