Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sürpriz Bir Para Hk.

memet34

***İsYaNKaR59***
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
713
287
63
Merhaba arkadaşlar 2 haftadır payfixse girmiyordum geçen 25 TL attım payfix hesabına girdiğimde 5.525 TL vardı bu para nereden nasıl geldi bilmiyorum ama beyzanur diye bir kız tarafından atılmış ve bende çekip hemen kredi kartlarını falan ödedim 1 haftadır diken üstündeyim acaba arayıp isticeklermi başım ağrırmı diye ses seda yok sizce böyle bir durumda sıkıntı yaşarmıyım böyle bir olay yaşayan oldumu?

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Merhaba arkadaşlar 2 haftadır payfixse girmiyordum geçen 25 TL attım payfix hesabına girdiğimde 5.525 TL vardı bu para nereden nasıl geldi bilmiyorum ama beyzanur diye bir kız tarafından atılmış ve bende çekip hemen kredi kartlarını falan ödedim 1 haftadır diken üstündeyim acaba arayıp isticeklermi başım ağrırmı diye ses seda yok sizce böyle bir durumda sıkıntı yaşarmıyım böyle bir olay yaşayan oldumu?
Zaten kullanmissin boşver ararsalar Bir çare bakarsın ayrıca O para siteden çekilmiş de olabilir yanlışlıkla sana gelme ihtimali de belki

sunwalley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
139
26
28
ooo güzel para andıgandi yani yapacak bir sey yok HAYIR yapmıs biri...:p

soydanbey34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,244
963
113
Sorun olmaz reis

foven27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,074
350
83
ahaha bilader direk ödemişsin olmaz olmaz

staller1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
755
512
93
Afiyet bal şeker olsun ucu bizede dokunsun bir bok olmaz atayamazlar bir şey yapamazlar hiç korkma bir şey olmaz rahat ol keyfine bak 😉

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,161
835
113
yıllardır bekliyorum aynı yanlışıklığı bişey geldiği yok. gerçi bana olsa savcı yanlışıkla yollar onuda da söke söke gelir evden alırlar m...

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
banada yatmışmı diye payfix papara bakan arkadaşlar sizde sohbete hoşgeldiniz :):) şaka bi yana bi ara 1xbette bana 1000 fazla cekim yatırmıştı

Erendinyo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
216
85
28
Bu nasıl bir şanstır ya ulan kör talihime tükürim be

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,966
22,552
113
Betnano 2 kez fazla para yatırdı biri 700 du biri 1600 hmmn aradılar hesabımı kıtlmişlerdı nası arıyolar ama ikisindede pes pese oldu bunlar 2 gun arayla 200 er lira nakıt tanımlmıdlardı kız nası yalvarıyo bnden gıdecek dıye

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,966
22,552
113
Bu onvin yavskları 50 bonusu yatırmadılar