Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sürpriz Bir Para Hk.

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,454
6,582
113
payfixe girip bakanlar beğene bilirmi 🤣🤣🤣

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Ultrabet ile betist dinamobet iki kere üst üste çekim yolladılar paparadan ultrabetten kız para iste yapmıştı açıklamaya yanlış oldu yollarmısın dedi yollamadım ultrabette dewam ettim hiç bir sıkıntı olmadı diğer sitelerde aramadı

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Beyler payfix te cidden sorunlu bir yer aslında bende konu açmak istemedim ama benimde 2 kere soyle bir olay basima geldi sitelere 1k para attip site hesabina paranın geçip payfixten cekilmedi bunlar da hep kaybedip payfox te param yok saniyordum girip bakmam la 2 k parayi gorunce sok olmuştum

cesurkorkak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,694
1,783
113
Eski yönetim varken genco da 20 TL kayıp bonusu hakkım varken vermediler hırs yaptım 50 TL attım site 500 yaptım çekim verdim 3 kere gönderdiler. Ertesi gün aradılar yanlışlık la gönder dik iade edin. Deximki maalesef bonus hakkınız yok kapattım bidaha da aramadılar

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Beyler payfix te cidden sorunlu bir yer aslında bende konu açmak istemedim ama benimde 2 kere soyle bir olay basima geldi sitelere 1k para attip site hesabina paranın geçip payfixten cekilmedi bunlar da hep kaybedip payfox te param yok saniyordum girip bakmam la 2 k parayi gorunce sok olmuştum
Hangi siteye yatırım yaptın dost payfixten düşmedi para

Drakula23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
191
41
28
Merhaba arkadaşlar 2 haftadır payfixse girmiyordum geçen 25 TL attım payfix hesabına girdiğimde 5.525 TL vardı bu para nereden nasıl geldi bilmiyorum ama beyzanur diye bir kız tarafından atılmış ve bende çekip hemen kredi kartlarını falan ödedim 1 haftadır diken üstündeyim acaba arayıp isticeklermi başım ağrırmı diye ses seda yok sizce böyle bir durumda sıkıntı yaşarmıyım böyle bir olay yaşayan oldumu?
Kebab hayır li olsun

Nur2461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
984
96
28
Merhaba arkadaşlar 2 haftadır payfixse girmiyordum geçen 25 TL attım payfix hesabına girdiğimde 5.525 TL vardı bu para nereden nasıl geldi bilmiyorum ama beyzanur diye bir kız tarafından atılmış ve bende çekip hemen kredi kartlarını falan ödedim 1 haftadır diken üstündeyim acaba arayıp isticeklermi başım ağrırmı diye ses seda yok sizce böyle bir durumda sıkıntı yaşarmıyım böyle bir olay yaşayan oldumu?
Sans yuzune gulmus Kardes :)

Hicbisey olmaz bak isine devam et.
Numara farkindan sana gelmis para 🙂

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Betnano 2 kez fazla para yatırdı biri 700 du biri 1600 hmmn aradılar hesabımı kıtlmişlerdı nası arıyolar ama ikisindede pes pese oldu bunlar 2 gun arayla 200 er lira nakıt tanımlmıdlardı kız nası yalvarıyo bnden gıdecek dıye
Dayı acımasaydın
Bi buluşma yeri ayarlayıp parayı elden verseydin 😄

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
betticketten geçen yıl 10k para çekmiştim. 10k yı jeton hesabına tam 18 saat sonra göndermişlerdi :) inat ettim oynamadım bekledim gelmesini. her neyse para geldi aradan 5 dk geçti yine 10 k gelmişti . sitedeki telefonum güncel değildi mail atmışlardı yanlışlıkla gönderildi geri gönderirseniz hesabınıza 500 tl bonus eklenecek 1000 tl yapın çekin diye :D aynen şunu yazdım --bana giren artık benimdir-- :D bunu yazıp gönderdim. maillerini engelledim hesabımıda kapatmışlardı :D :D

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
betticketten geçen yıl 10k para çekmiştim. 10k yı jeton hesabına tam 18 saat sonra göndermişlerdi :) inat ettim oynamadım bekledim gelmesini. her neyse para geldi aradan 5 dk geçti yine 10 k gelmişti . sitedeki telefonum güncel değildi mail atmışlardı yanlışlıkla gönderildi geri gönderirseniz hesabınıza 500 tl bonus eklenecek 1000 tl yapın çekin diye :D aynen şunu yazdım --bana giren artık benimdir-- :D bunu yazıp gönderdim. maillerini engelledim hesabımıda kapatmışlardı :D :D
Cebe giren çıkmaz de 😃 yıllar önce forvet bet 3000 çekim vermiştim iki kere yolladılar tehtit ettiler g.. Yiyorsa beklerim derim bir bardak su içtiler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,930
44,306
113
Sahsen ben bunu yasasam gonderene ulasmaya calisirdim belki o senden daha zordadir.

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Ulan bari nakit tanımlasalar bonus tanımlayıp çevir demiş şaka gibi :D

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
banada adını unuttuğum 1 site 2 defa yollamıştı ama benim çekimim 111 tl idi 😁😁

tolgahan1

Üye
Yeni Üye
35
12
8
Merhaba arkadaşlar benimde dün queenbet hesabımda 3100 TL vardı gece fruit partide harcanmış, yemek sepeti ile şifre aynıydı, orayı hacklemişler, acaba bir bağlantı varmı bilmiyorum ama bu olaydan 1 saat önce 9000 çekim yapmıştım, iyiki de yapmışım

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
Merhaba arkadaşlar benimde dün queenbet hesabımda 3100 TL vardı gece fruit partide harcanmış, yemek sepeti ile şifre aynıydı, orayı hacklemişler, acaba bir bağlantı varmı bilmiyorum ama bu olaydan 1 saat önce 9000 çekim yapmıştım, iyiki de yapmışım
geçmiş olsun reis