Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Survivor da Kimi Destekliyorsunuz?

Survivorda kimi destekliyorsunuz?

• Elif

• Cemal can

• Barış

• Sercan

• Yasin

• Berkan

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Dnirses

Tek golden yatan üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,366
336
83
Survivorda kimi destekliyorsunuz?

tekin6677

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
30
18
Sercan adam son zamanlarda rakip tanımıyor ezip geçiyor :)

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Türkiyede halkı uyutmak için yapılan bir tv kanalı ve gerçek olmayan kurgudan ibaret olan yarışmacıları parayla getiren bir program izlemeye gerek duymuyorum zamanımı buna harcayacağıma haber kanallarını takip etmeyi tercih ederim izleyen arkadaşlara keyfli dakikalar.

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Bence Sercan şampiyon olamaz ama herkesi ezdi Barış diye bir herif var bir tane dokunulmazlık alamamış ahkam kesiyor yok Sercan karşıma çıkamadı korktu diyor parkurda yenmek senin elinde yenemiyor konuşuyor sms e güveniyor sms i halk gönderiyor sanki çalışarak kazandın zaten ben anlamıyorum sadece konuşarak iş yapan insanlar nasıl bu kadar değer görüyor kaç kişi birleşip bir kişiyi yazmaya mücadele ediyor acun nasıl bir sistem koyduysa 9 dokunulmazlığın 6 sını kazanan iki kere potaya giriyor hiç kazanamayan hiç potaya girmiyor koyarsın sistemi dokunulmazlık bir kere kazanan potaya girmez adam iki tane kazanıyor yine potaya giriyor adaletsizlik

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Bemce sevümli bir karakter olan cemal can ya da elif olsun

alfabeta09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
120
41
28
Türkiyede halkı uyutmak için yapılan bir tv kanalı ve gerçek olmayan kurgudan ibaret olan yarışmacıları parayla getiren bir program izlemeye gerek duymuyorum zamanımı buna harcayacağıma haber kanallarını takip etmeyi tercih ederim izleyen arkadaşlara keyfli dakikalar.
kurgu olduğuna dair kanıt sunarmısın

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,316
150,456
113
Mücadelelerinden dolayı Elif veya Sercan diyorum :)

gimmestt

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
94
17
18
Senin izlediğin haber kanalları kurgu olmasın dikkat et:)

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
kurgu olduğuna dair kanıt sunarmısın
Evet var bu program abd de düzenlenen bir programdı ordan kopyalanıp alınmış ve ünlüler katagorisi zaten para verilip getiriliyor gölüler katagoriside meşur olamamış daha önceden kamera karşısında deneyimleri olan kişiler olamsı yeterlimi senin için birde derya büyükuncudun ödülünün tam verilmemesi var

alfabeta09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
120
41
28
Evet var bu program abd de düzenlenen bir programdı ordan kopyalanıp alınmış ve ünlüler katagorisi zaten para verilip getiriliyor gölüler katagoriside meşur olamamış daha önceden kamera karşısında deneyimleri olan kişiler olamsı yeterlimi senin için birde derya büyükuncudun ödülünün tam verilmemesi var
sen düz dünyayıda destekliyosundur bence. bence fazla komplo teorisi üretiyosunuz adamlar koskoca prodüksyon yapıyolar yine kötü şeyler buluyosunuz. güzel olan herşeye karşısınız, değil ama hadi diyelim kurgu. yüzlerce boş kanal varken bu kurgu survivoru izlerim en azından aksiyon macera heyecan adrenalin herşey var bin kat daha iyi en azından dertlerimizi unutuyoruz izlerken

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
sen düz dünyayıda destekliyosundur bence. bence fazla komplo teorisi üretiyosunuz adamlar koskoca prodüksyon yapıyolar yine kötü şeyler buluyosunuz. güzel olan herşeye karşısınız, değil ama hadi diyelim kurgu. yüzlerce boş kanal varken bu kurgu survivoru izlerim en azından aksiyon macera heyecan adrenalin herşey var bin kat daha iyi en azından dertlerimizi unutuyoruz izlerken
Kardeşim ben bişeymi dedim izleyen arkadaşlara keyfli dakikalar diledim nasıl okuyorsun nasıl anlıyorsun okudugunu anlamış değilim sana sanki izleme diyen olmuş sanki babanın programı acun babanmı senin bu kadar destekledin birden hayırdır

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Nasıl bir tolum oluşturulmuş ortada hiçbirşeyi kabul etmeyen senin gibi düşünmeyenlere saygı göstermeyen okudugunu anlamamaya ısrar eden anlamadığı halde tartışma çıkarmaya çalışan bir toplum ne yazıkki yetişmiş durumda sonumuz hiç iyi gözükmüyor

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
Arkadaşlar bugun yasin gidiyor twitterde sayfa var survivor önceden çekildiği için hepsini söylüyor bu arada mavi takım kazanıyor bugun oyunu