Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Şutbet 20 TL Deneme Bonusu

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Kazancı silip ip dedi karaktersizler ilk üye olusta nasıl ip olur madem ip niye veriyon

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Kardeşim çok üzüldüm aynı durumdayız kasa 0 forumda dolaşıyoruz belki bonus felan alırda biraz kasa yaparız diye oda olmuyır
Oluyor da sonra böyle bir sorun çıkıyor betperden üç gündür bekliyorum şimdi bi bakiyim dedim hesabınız dondurulmuş tur dedi canlıya bağlandım kendi isteğinizle dedi sonra aktif etmek için kimlik önlü arkalı kimlik selfi istedi yuh dedim şansın böylesi.

• Haha
Tepkiler: BJK

abdulhamit36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,326
433
83
Oluyor da sonra böyle bir sorun çıkıyor betperden üç gündür bekliyorum şimdi bi bakiyim dedim hesabınız dondurulmuş tur dedi canlıya bağlandım kendi isteğinizle dedi sonra aktif etmek için kimlik önlü arkalı kimlik selfi istedi yuh dedim şansın böylesi.
tüh yaa geçmiş olsun

AYDIN2773

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,248
966
113
Sendede şanssızlık baya var ben 120 çektim ordan Sivas 1’5 üste olaydı 1200 alıcaktık olmadı onun psikolojisi üstümde atamıyorum yoklukta çok güzel olacaktı ama olmadı