Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling tahtalikoy - Kasa 100 Hedef--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

41gkhn41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,662
736
113
dün barça iy 1-1 bitince barça 1,5 üst aldım psg 4-1 kazandı:D bu sabahta ev iy 2-0 kazanmış dep favori. kg dedim 4-0 bitti :D takım golü alınca diğeri atıyor çok kötü yattım ikidir. bu geldi allahtan. takım golünden uzak durucam bu kazandı allahtan
barça benide bitirdi valla

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
dün barça iy 1-1 bitince barça 1,5 üst aldım psg 4-1 kazandı:D bu sabahta ev iy 2-0 kazanmış dep favori. kg dedim 4-0 bitti :D takım golü alınca diğeri atıyor çok kötü yattım ikidir. bu geldi allahtan. takım golünden uzak durucam bu kazandı allahtan
Şans seninle olsun dostum

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
burdakilere bi teklifim var. bu roll kazananlarında sıkıntı oluyor. bu maçta gol olursa 550 gelcek. bi maç seçeyim gelirse çekiliş konusu açayım 5-6 kişiye 20 şeklinde. uyarmı uymazmı hem kim çıktı onuda bilir herkes
Kardes sana nasil uugunsa icinden geleni yap

BaBaYa_GeL

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK PAŞAM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,976
556
113
burdakilere bi teklifim var. bu roll kazananlarında sıkıntı oluyor. bu maçta gol olursa 550 gelcek. bi maç seçeyim gelirse çekiliş konusu açayım 5-6 kişiye 20 şeklinde. uyarmı uymazmı hem kim çıktı onuda bilir herkes
Kafana göre takıl dost herkez seni biliyor zaten sen nasıl uygun görüyorsan öyle olsun

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Senin gönlüne göre olsun herşey dost taş atan yok kolu yorulan yok maksat muhabbet

41gkhn41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,662
736
113
hadi sallayın çok bekletmeyin

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
Gol olacak ta fazla bekletmeyin illa terleteceksiniz hadi viktor salla 1 tane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...