Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling tahtalikoy - Kasa 100 Hedef--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
2018 mevzu karissik dost afrinde gorev yspiyordum ambulans soforuydum bi talihsizlik oldu
Anladım dost allah yardımcın olsun hukuk işi çok geç yürüyor bu Aralar ama senin ilk mahkeme belli olmuştur yerel sonuç sanırım yürütme durdurmalı açmadın adli olarak dosya açıldı mı peki ? Bilgiliyim ondan soruyorum istersen rahatsız oluyorsan konuyu cevaplamayabilirsin

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
Anladım dost allah yardımcın olsun hukuk işi çok geç yürüyor bu Aralar ama senin ilk mahkeme belli olmuştur yerel sonuç sanırım yürütme durdurmalı açmadın adli olarak dosya açıldı mı peki ? Bilgiliyim ondan soruyorum istersen rahatsız oluyorsan konuyu cevaplamayabilirsin
Reis benim olay cok karisik ben boku bokuna 2 yil 6 ay ceza yattim tanzimant davasi actim cunku en son mahkeme beraat verdi simdi bir ust mahkemeye sikayet ettigim icin agir mahkemeye cikacam hem tanzimant davasi icin hemde gorevime geri baslamam icin

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Ambulans soforu suan beklemedeyim mahkemeye gore baslayabilecem
2018 davası yerel sonuçlanmış olması lazım bim e falan mı gittiniz dost . Zor işler ya Cidde'n allah yar yardımcın olsun ama dönersen mali ve özlük hakların için tam yargı davası açmayı ihmal etme

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Reis benim olay cok karisik ben boku bokuna 2 yil 6 ay ceza yattim tanzimant davasi actim cunku en son mahkeme beraat verdi simdi bir ust mahkemeye sikayet ettigim icin agir mahkemeye cikacam hem tanzimant davasi icin hemde gorevime geri baslamam icin
Nerde yattın il olarak ?
Beraat aldıysan beraat belgesini mutlaka mahkemeye sun tazminat kesin alırsın net beraat kazandıysan hagb falan yada erteleme değilse bu beraat kararı her türlü idari soruşturmayı bağlar sen savcı kurbanı olmuşsun mütalaa olarak geçmiş olsun dost çok ğzüldüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...