Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling tahtalikoy - Kasa 100 Hedef--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
2018 davası yerel sonuçlanmış olması lazım bim e falan mı gittiniz dost . Zor işler ya Cidde'n allah yar yardımcın olsun ama dönersen mali ve özlük hakların için tam yargı davası açmayı ihmal etme
Avukat var reis sagolsun ilgileniyor 2 yil 6 ay cezaevinde yattim o avukat olmadaydi halen yatiyordum eylulde tahliye oldum rabbime sukur umut iyi tanir forumun eskilerindenim normalde demrek16 ydi simdi demrek1661 yaptim biraz toparlanayim burada hersey daha guzel olacak ins

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
Nerde yattın il olarak ?
Beraat aldıysan beraat belgesini mutlaka mahkemeye sun tazminat kesin alırsın net beraat kazandıysan hagb falan yada erteleme değilse bu beraat kararı her türlü idari soruşturmayı bağlar sen savcı kurbanı olmuşsun mütalaa olarak geçmiş olsun dost çok ğzüldüm
Hatayliyim hatay da yattim

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Avukat var reis sagolsun ilgileniyor 2 yil 6 ay cezaevinde yattim o avukat olmadaydi halen yatiyordum eylulde tahliye oldum rabbime sukur umut iyi tanir forumun eskilerindenim normalde demrek16 ydi simdi demrek1661 yaptim biraz toparlanayim burada hersey daha guzel olacak ins
Dostum çok geçmiş olsun umarım hayatın boyunca iyi insanlarla iyi olaylarla karşılaşırsın dünya üzerinde hiçbir para içerde yattığın 1 günü bile geri veremez

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Çok üzüldüm dost çok zor süreç yaşamayan bilemez az çok. Böyle vakalar denk geliyor bize de yanş dosyaya bakıyorsun Ada'm da suç isnat edilecek birşey yok ama adli koruma maksatlıyla cezaevine alınıyorlar bazı şeyler çok saçma

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Dostum çok geçmiş olsun umarım hayatın boyunca iyi insanlarla iyi olaylarla karşılaşırsın dünya üzerinde hiçbir para içerde yattığın 1 günü bile geri veremez
Bu kadar büyük konuşma dost ben ne adamlar gördüm paranın yerini söylememek için fazla dan iki sene yatan hey girdi hey yani bence bu kadar basite indirgeme olayı sana 5 trilyon versem 1 gün yat desem yatmayacak Mısın 😂

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Bu kadar büyük konuşma dost ben ne adamlar gördüm paranın yerini söylememek için fazla dan iki sene yatan hey girdi hey yani bence bu kadar basite indirgeme olayı sana 5 trilyon versem 1 gün yat desem yatmayacak Mısın 😂
Dostum 2 yıl ne demek sen biliyor musun Allah kimseyi düşürmesin 1 gün için 5 trilyona yatarım :)

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
Çok üzüldüm dost çok zor süreç yaşamayan bilemez az çok. Böyle vakalar denk geliyor bize de yanş dosyaya bakıyorsun Ada'm da suç isnat edilecek birşey yok ama adli koruma maksatlıyla cezaevine alınıyorlar bazı şeyler çok saçma
Hemde baya sacma bizim ulke de yargi diye bisey yok herseh el altindan isteklerine gore yapiliyor benim herseyim kazanmamdan yana bi aksilik cikmazsa 30 ay hesabini vermek zorundalar benim hayatim bitti 30 ayda ozgurlugum meslegim gururum hic bisey kalmadi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...