Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling tahtalikoy - Kasa 100 Hedef--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Hemde baya sacma bizim ulke de yargi diye bisey yok herseh el altindan isteklerine gore yapiliyor benim herseyim kazanmamdan yana bi aksilik cikmazsa 30 ay hesabini vermek zorundalar benim hayatim bitti 30 ayda ozgurlugum meslegim gururum hic bisey kalmadi
Dostum özel olmazsa neyle suçladılar ki bizim kuzende ambulansta paramedik 7-8 dosyası var hepsinden beraat etti ozelse anlatma

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Hemde baya sacma bizim ulke de yargi diye bisey yok herseh el altindan isteklerine gore yapiliyor benim herseyim kazanmamdan yana bi aksilik cikmazsa 30 ay hesabini vermek zorundalar benim hayatim bitti 30 ayda ozgurlugum meslegim gururum hic bisey kalmadi
Ya tazminat davalarında Yargıtay içtihatları ayrı bir cins olayı senin kazanabileceğin boyutta bakıyor manevi olarak da genelde onunla paralel bakıyor Bilgin olsun çok büyük miktar bekleme

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
Ya tazminat davalarında Yargıtay içtihatları ayrı bir cins olayı senin kazanabileceğin boyutta bakıyor manevi olarak da genelde onunla paralel bakıyor Bilgin olsun çok büyük miktar bekleme
Ben parasinda degilim dost bana meslegimi geri versinler hayatima bakayim bende

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Ben parasinda degilim dost bana meslegimi geri versinler hayatima bakayim bende
Dost beraat aldıysan savcı buna itiraz etmediyse her türlü mesleğe dönersin bu kesin bunu kafana takma istersen bununla ilgili emsal dava bile çıkartabilirim sana bşr sürü yani bunşekşlde anlattığın gibiyse mozambik yasası bile olsa dönersin beraat demek eğermiş şartsız sa senin bir suçun yok demek ama beraat ı yatarından verdiyse o ayrı bir durum

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
Dost beraat aldıysan savcı buna itiraz etmediyse her türlü mesleğe dönersin bu kesin bunu kafana takma istersen bununla ilgili emsal dava bile çıkartabilirim sana bşr sürü yani bunşekşlde anlattığın gibiyse mozambik yasası bile olsa dönersin beraat demek eğermiş şartsız sa senin bir suçun yok demek ama beraat ı yatarından verdiyse o ayrı bir durum
Yok reis ceza falan almadim tutuklu olarak tuttular en son mahkemede berat verdi allahima sukur

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Yok reis ceza falan almadim tutuklu olarak tuttular en son mahkemede berat verdi allahima sukur
S..em böyle adaleti işte ya mütalaa hazırlamadan sırf şüphe ile bir insanı bu kadar uzun süre içerde tutmak gerçek ashap bozucu hayattan çalışanan 2 yıl ama inanan olarak biz yine herşeyde bir hayır varır diyelim dost. Allah'ın adaletinden kimse kaçamaz.

Demrek1661

Elbet 1 Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,587
537
113
S..em böyle adaleti işte ya mütalaa hazırlamadan sırf şüphe ile bir insanı bu kadar uzun süre içerde tutmak gerçek ashap bozucu hayattan çalışanan 2 yıl ama inanan olarak biz yine herşeyde bir hayır varır diyelim dost. Allah'ın adaletinden kimse kaçamaz.
Tek dayanagim rabbim zaten reis neyse ben yatiyorum sohbetin icin eyw dost yine konusuruz insallah hayirli geceler

41gkhn41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,662
736
113
kasa değilde sitedeki bakiye gitti aynen:( futboldan gol gelse 700 olcaktı 900-1k yapınca 200 ü dağıtıcaktım futbol içine etti herşeyin. diğer maça iy 0,5 gircektim girmedim iy 3-1 bitti :D şanssızlık
neyse sağlık olsun bidahakine artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...