Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Taiffa - Kasa 1K Hedef 5K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,673
113
Bu kupon fenerde yenerse tutuyor. Bakiye 4.900 olacak son yuzlirayida çekiliş kuponu için ayarladım :)
Gent yenemezse 3.800 kasadan devam
Dünkü son kupondan sonra unutmuşum ben burayı şimdi bakayım dedim Gent atmış. :)

Sınıra gelmişsin hadi 5k oluversin artık. :)

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,604
2,943
113
Dünkü son kupondan sonra unutmuşum ben burayı şimdi bakayım dedim Gent atmış. :)

Sınıra gelmişsin hadi 5k oluversin artık. :)
Bide isim olmaz aslında maçla falan Anna diye bir hatun aradı bie kaç kez betinede uzun süredir yatırım yapmadığım icin 3 kez sundu bu teklifi kanıma girdi zorla

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,673
113
Bide isim olmaz aslında maçla falan Anna diye bir hatun aradı bie kaç kez betinede uzun süredir yatırım yapmadığım icin 3 kez sundu bu teklifi kanıma girdi zorla
Onlar kaşınmış işte sen siteyi zarara sokup daha da ellemeyeceksin. :D

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Kadının qazabına uqrasmssn😂

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,604
2,943
113
Kadının qazabına uqrasmssn😂
Kadının aradigida 10 gün olmuştu garanti 2 maçım vardı bodrumla Çorumspor o yüzden bağlandım canlıya sordum hala geçerlimi diye. Betinede fazla kural olmaz paran varsa her türlü olur derler :) değişik calisma sistemleri var o sitenin:)

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Gent bida at rahatlayak bee

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Kadının aradigida 10 gün olmuştu garanti 2 maçım vardı bodrumla Çorumspor o yüzden bağlandım canlıya sordum hala geçerlimi diye. Betinede fazla kural olmaz paran varsa her türlü olur derler :) değişik calisma sistemleri var o sitenin:)
Cafanlıyı qörum orada ölüyüm misali😂😂

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Aynen kanka cebinde paran varsa her türlü görelim ölelim hesabı:)
Benim gentte ümidim yok berabere biter o maç top cikaramiyorlar
Bu devirde öle yarıyor coqu insana (sözüm meclisten dısarı) evt bende 3.5 atıom maca bakamıom😑

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
#DayanGentt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...