Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Taksitli telefon

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
317
75
28
Arkadaşlar 8 aydır sigortalı olarak çalışıyorum. Evkurdan telefon alan oldu mu yakın vakitte ? Mağazaya gidip şu telefon dediğinde ne kadar zamanda alıyorsun ?

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,552
113
Arkadaşlar 8 aydır sigortalı olarak çalışıyorum. Evkurdan telefon alan oldu mu yakın vakitte ? Mağazaya gidip şu telefon dediğinde ne kadar zamanda alıyorsun ?
Fiba bankalı mısın

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Kara listede değilsen selamün aleyküm aleyküm selam sonrasında alırsın

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
İngbank Teknosa aracılığıyla veriyor evkurdan taksitleri çok ucuz ingbanktan başvuru yapıp hemen red onay alıyor Teknosaya gidip ne kadar limit çıktiysa tel alabilirsin

cc01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
356
199
43
Telefonu satıp slotta şansımı deneyeyim veya güzel bir kuponla bari zararı çıkartayım dersen açık giderek büyür ve ölene kadar sigortalı çalışırsın kovulmazsan...
Aman dikkat.
Garibansan kumardan uzak dur kardeş.
Nacizane tavsiyemdir.

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,579
1,410
113
Ben 5 bin çekip tek maça atmıştım delilik benimkisi

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
260
408
63
Beyler 1132 kredi puanım var kredi çekebilirmiyim acaba 1 tane kredi kartım var onu da sürekli düzenli ödüyorum sizce cikarmi kredi

cloudd34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
613
620
93
Çıkar kardeşim ama öyle gittiğin gibi direk alamiyorsun önce başvuru yapıyorsun adresini t.c filan sonra adres teyitine geliyorlar eğer verdiğin adres doğru ise bakıyorlar filan ona gire onayliyorlar sonra hemen alabilirsin ama tavsiye etmem dışarda kredi çekip alsan daha mantıklı vade farkına en çok koyan yerdir Evkur toplam evkura vereceğin parayı dışarda 2 tane alırsın yani yine de sen bilirsin

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Arkadaşlar taksitli telefon alıp bozdurup kredi falan çekip bu işlere girmeyin. Örneğin 5000 TL kredi çekip iki maça basıp on bin yapar borcu kapatırım diye düşünürsünüz sonrasında kumar sizi alie goturur borcu ödemezsiniz. Olan da gider sonrasında hep açık hep açık en son,önce paranız sonra psikolojinin sonra hayatınız gider. Yapmayın. Burda çoğumuz eminiz ki bizim derdimiz para kazanmak ve çekmek dgl kazanıp o bakiye kısmında o parayı görmek ,oyun oynamak vakit geçirmek. Hep pembe hayaller. Ama kumarın pembesi gerçek hayatın siyahina döner. Bu şaşmaz. Yapmayın.

bozelalperen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
38
28
Ben evkurdan aldım ıphone 12 telefon 26 bindi aldığımda geri ödeme olarak 33 bin tl olarak geri alıyo faiziyle