Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling tanergrsu / Slot Rolling Kasa 5K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,258
113
6 oyundan 700 1 oyundan 800 tl satin alma yapılacaktır

Saat 17:15 gece satin almaları yapacam o sure zarfında pragmatik sağlayıcı oyun önerileri bekliyorum kazanırsakta dağıtırız bir seyler
Bol şanslar dost

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
By dede vermeyince vermiyor aslinda gunduz bu sekilde vermesi normal gece illah buyyk mevla bir kere patlatiyor simdi havuza toplaniyor hep

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
@cmranlk 😂 beyler Telegramdan bi gacı bir görev veriyor çok basit yapınca anlık atıyor ben aldım ksjsjsjs denemek için isteyen varsa yazsın 🤣

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,491
4,786
113
Ben slot oyunlarında bu ara şeyi takip ettim kendim oynadığım ve buralara atılan x ler dahilinde. Sanki slot droplarinı sabah 5-8 arası açıyorlar saat 6 gibi oynadığım da 100.200x verirken saat 8den sonra oynadığım hiç bir slot da 50xi geçemedim mesela. Yani benim düşüncem izlenimim bu dikkat edin derim

Drogba67

Aşkta Kaybeden Kumarda Kazanır
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,633
783
113
Ben slot oyunlarında bu ara şeyi takip ettim kendim oynadığım ve buralara atılan x ler dahilinde. Sanki slot droplarinı sabah 5-8 arası açıyorlar saat 6 gibi oynadığım da 100.200x verirken saat 8den sonra oynadığım hiç bir slot da 50xi geçemedim mesela. Yani benim düşüncem izlenimim bu dikkat edin derim
Bende bunu fark ettim sabaha yakın saatlerde oyunlar sanki açık

ka1gan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,213
1,134
113
merhaba dostum şansın bol olsun. bu ara pragmatic musluklar kapandı diyebilirim. sabırlı olursan egt dene

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Pragmaticte mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...