Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tarihte Bugün😀

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
vay be

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
kardes olsunda 20 yıllık sey paylasilmasin bence bu durum türk futbolunun utancı hala 20 yıl önceki kupadan bahsediyoruz
Sadece kupa değil sevgili kardeşim aşağıda bırakacağım linkteki haberi okumanı istiyorum 1. liğin daha ötesinde bişey yok diye biliyorum varsa aydınlat lütfen :)

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,389
4,174
113
Sadece kupa değil sevgili kardeşim aşağıda bırakacağım linkteki haberi okumanı istiyorum 1. liğin daha ötesinde bişey yok diye biliyorum varsa aydınlat lütfen :)

kardes o takım zaten 1 kere gelir super kodro idu 1 örnek verim hasan şaş bile yedek ti dedim ya 1 kere gelir o da galatasaraya denk geldi o kadro

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
kardes o takım zaten 1 kere gelir super kodro idu 1 örnek verim hasan şaş bile yedek ti dedim ya 1 kere gelir o da galatasaraya denk geldi o kadro
İşte efsane kadro efsane teknik hoca olduğu için ve uefa ile süper kupanın yanında dünyanın 1. takımı olduğu için ki bu sadece bizim verdiğimiz karar değil sana yolladığım linktede bahsedilen dünya sıralamasını belirleyen kurum tarafından ilan edilmesi sebebiyle 20 yıl geçmesine rağmen bunu konuşmamız normal bence çünkü efsaneler her daim konuşulmayı hakeder diye düşünüyorum . 20 yıl geçmiş hala konuşmayın dediğin için söyledim kardeşim yalnış anlaşılmasın :)

• Beğen
Tepkiler: BJK

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,389
4,174
113
İşte efsane kadro efsane teknik hoca olduğu için ve uefa ile süper kupanın yanında dünyanın 1. takımı olduğu için ki bu sadece bizim verdiğimiz karar değil sana yolladığım linktede bahsedilen dünya sıralamasını belirleyen kurum tarafından ilan edilmesi sebebiyle 20 yıl geçmesine rağmen bunu konuşmamız normal bence çünkü efsaneler her daim konuşulmayı hakeder diye düşünüyorum . 20 yıl geçmiş hala konuşmayın dediğin için söyledim kardeşim yalnış anlaşılmasın :)
ben neden 1 diye tartisiyorum o kuponin 2 3 tane gelmesi lazimdi turkiyeye birde o kodro ile sampiyonlar ligi sampiyonu olsaydi efsane olurdu o kodraya yakisirdi biz leeds den 6 yiyorduk galatasaray leeds perişan ediyordu oyle super kodro idi

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
ben neden 1 diye tartisiyorum o kuponin 2 3 tane gelmesi lazimdi turkiyeye birde o kodro ile sampiyonlar ligi sampiyonu olsaydi efsane olurdu o kodraya yakisirdi biz leeds den 6 yiyorduk galatasaray leeds perişan ediyordu oyle super kodro idi
Buda yönetim hatası işte , Fatih terim gitti emre gitti okan gitti hagi emekli oldu hakanlar gitti tugay gitti ümit gitti vs vs. Artık acemilik miydi neydi bilmiyorum ama bu konuda hem fikiriz. 80 milyon nüfuslu ülkeye ki tarihimizle ovunuruz hep lider olmuş bi ırkın bize spor alanında daha çok başarı getirmesi gerekiyor çok haklısın

• Beğen
Tepkiler: BJK

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,672
64,404
113

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
4 tane arap ulkesi bir israili tek basina deviremedi misir ürdün filistin suriye tek basina 4 devlete karsi koydu bu araplari oldum olasi sevmem ama muslumanlar iste hepsi hain aw
[/QUOTE]

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Çuval Olayı, Çuval Hadisesi ya da Süleymaniye Olayı 4 Temmuz 2003 günü Kuzey Irak'ın Süleymaniye kentinde karargâh kurmuş bulunan bir binbaşı komutasındaki 11 Türk Silahlı Kuvvetleri mensubunun ve Türkmen mihmandarlarının Irak'taki işgal kuvvetlerinin bir parçası olan Amerikan 173. Hava İndirme Tugayı'na bağlı askerlerce ve yanlarında peşmergelerin de bulunduğu bir şekilde sürpriz bir baskın sonucu derdest edilmeleri ve başlarına çuval geçirilmek suretiyle götürülüp 60 saat süresince alıkonularak sorguya çekilmeleridir.

Operasyon için ABD'nin en önemli millî bayramı olan 4 Temmuz (Bağımsızlık Günü) tarihinin seçilmiş olması, günün cumaya denk gelmesi, bu şartlarda konuyu süratle ve diplomatik tarzda çözüme kavuşturabilecek yetkili Amerikan makamlarına ulaşmanın uzun sürmesi ve Türk askerlerinin bu yüzden 60 saat gözaltında bekletilmeleri, Amerikan askerlerince küçük düşürücü kasıtlı hareketlere başvurulmuş olması, Çuval Hadisesi'nin bir provokasyon olduğu görüşlerinin dile getirilmesine sebebiyet vermiştir....images (3).jpeg

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,672
64,404
113
21/07/1969​
Olay
Amerika Birleşik Devletlerine ait Apollo 11 uzay aracı Ay'a indi. Neil Amstrong Ay'a ayak basan ilk insan oldu.​