Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tasiktle Birşey Alma Hk.

Showmania721

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
381
695
93
Merhaba arkadaşlar bu konuda aranızda deneyimli olan vardır çalışan falan ben bir mağazadan taksitle bir şey alsam mesela bir pc istesem nasıl alablrm 10k lık bir pc ama stüme herhangi bir şey yok böyle bir şekilde alım varmı örnek aylık 1000tl 10 taksit oluyormy nasıl alırım

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Taksitle alam sonra satam o mancırla da gumara devamm :D

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Hocam ıng bank aracıgıyla teknosadan alabilirsin faizleri çok düşük sakın evkurdan alayım felan deme babam derdi ki bu evkur değil evyık derdi aman diyim

Morpheus38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,571
1,309
113
Vatan BOŞLUK kimlik numaran 3422 mesaj at ev hanımlarına bile çıkıyordu hafta sonlarına fln denk getir

alkaya96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,113
690
113
Merhaba arkadaşlar bu konuda aranızda deneyimli olan vardır çalışan falan ben bir mağazadan taksitle bir şey alsam mesela bir pc istesem nasıl alablrm 10k lık bir pc ama stüme herhangi bir şey yok böyle bir şekilde alım varmı örnek aylık 1000tl 10 taksit oluyormy nasıl alırım
Başlığı " Tasiktle" yazmışsın.git evkurdan al

Showmania721

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
381
695
93
Şuan kullandığım telefon kendi adıma ama başkasının adına kullandığım telefon ile başvuru yapın diyor ne alaka 😂😂

Showmania721

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
381
695
93
Yok benim adıma değil o tek hat var adıma onla denedim nedense ona yönlendirdi

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye