Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tavsiye Lazım Tecrübeli Dostlardan...

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Ağa sen unide gormedin mi ben nişanlı kızla takıldım sevgilisi askerde olan kızla Takildim diskoda tanışıp çektiğim kızın sabahleyin sevgilisinle kahvaltı bile yaptım artık devirde evlenilecek bir kız yok ben bunu bilirim bir insana bağlanma hayata yoksa Hayatın s.lir
İyi bok yedin gelip marifet gibi anlatıyorsun bir de yav

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Kafana takma kardeşim geçer daha gençsin, birde hayatında yaratıcı insanlar olsun sana bişeyler katsın.Eski sevgilisi yazmış niye yazmış eski sevgilisi ondan kız ayarlamasını istemiş bu ne arkadaş böyle yalan mı olur hiç yaratıcı değil.

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Ayrica sana aptal demis. Seven insan bu tur kelimeler kullanmaz. Kiyamaz. Bu bile bi olçüdür. Asla geri adim atma.bu is olmaz.olsa da skntili olr

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
Bilmediğiniz çok şey var dostlar kafam karmakarışık bu kız benle sevgili olmak için kapıma gelip ağlamıştı :( şimdi Nası oldu böyle anlamadım

mecnunçınar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,746
2,803
113
24 yaşındayım bu zamana kadar beni yanıltmayan ve sürekli gözlemlediğim 2 olay var.
1-) Birinden en ufak bir şüphe bile duyuyosan %1 bile olsa o gerçek çıkıyor.
2-) Kızlar her an arayıştadır, kolunda bir sevgilisi olmasına rağmen çevresinden başka iyi ihtimaller kurar kafasında ve ilk fırsatta terkedip diğerine geçer.
Geçmiş olsun dost.

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Ben sosyal medyayı kapatalı 6 sene olacak kapatın kullanmayın kafanız rahat oluyor boş iş.
Seninki sevgi bence ama geçer yaşın gençmiş zaten unutursun dost
Beni bırakma diyip kendi gidenler oldu o yüzden fazla üstünde durmayacaksın yoksa kafayı yersin
Hayat güzel tadını çıkar biri gider başkası gelir

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Sosyal medya vs bunlar aile ve topluma çok zarar veriyor dikkat etmek lazım kardeşim kafaya takma hayat kısa

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bu tür durumlarda yapacak bişey yok bekliceksin şimdi diyecem piskolaga git ben gittim bana hayat seni incitmis dedi tabi okumuş kadın hayatını si..misler diyemedi.

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
24 yaşındayım bu zamana kadar beni yanıltmayan ve sürekli gözlemlediğim 2 olay var.
1-) Birinden en ufak bir şüphe bile duyuyosan %1 bile olsa o gerçek çıkıyor.
2-) Kızlar her an arayıştadır, kolunda bir sevgilisi olmasına rağmen çevresinden başka iyi ihtimaller kurar kafasında ve ilk fırsatta terkedip diğerine geçer.
Geçmiş olsun dost.
Yok be başkan kızların tek ihtimali var iyi vurursan senin kolen oluyorlat yoksa hikaye

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
Gümüşhane kelkitliyim her sene giderim kelkitte topuzlar restoran var benimde soyadım topuz kavak Ali soyundanım sökmenden ailede herkes kızda dahil 1.85 üstü dedemin dedesinin boyu kavak ağacı kadar uzunmuş oraya dayanıyor hikaye vs vs .

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Gümüşhane kelkitliyim her sene giderim kelkitte topuzlar restoran var benimde soyadım topuz kavak Ali soyundanım sökmenden ailede herkes kızda dahil 1.85 üstü dedemin dedesinin boyu kavak ağacı kadar uzunmuş oraya dayanıyor hikaye vs vs .
Lisede soyadı fidan olan bi kız vardı oda 1.40 filandı demekkki soyadı hayatımıza yön veren önemli bi etken dost

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Bak hele toprağıma sıkma canını vermişsin yolu işin olmasın bir daha yorma kendini inan unutunca iyiki diyeceksin

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,041
44,100
113
Onun Nefret Ettigi Birini Ayarla 3 Gun sonra Gelir