Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tavsiyem

mrt1903

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
52
17
8
Aynen katılıyorum ben de yatırım yapamadığımda deneme bonusu veren siteyi bulup oynuyorum:)

Lacoste52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
469
125
43
Arkadaşlar yüzde yüz yatırım bonusu hakkım alabileceğim sağlam siteler nelerdir öneriniz var mı kalburüstü sitelerden aldım

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Knk gunluk 50 tl ye tamam diyebilmek icin kafan rahat olmasi lazim kiminin bi ton borcu var kiminin bekleyen odemesi kiminden ailesi biseyler beklio o is zor :)
Sadece bu işten beklentisi olan adama 50 tl zaten para değil dostm demek istediğimi tam anlamamşsn

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Sadece bu işten beklentisi olan adama 50 tl zaten para değil dostm demek istediğimi tam anlamamşsn
Anladim knk da zor yani o is kazanc o kdr farkli bisey o kafayi kontrol edemiyorsun suan diyosun 5 10 k yapayim yeter o paraya ulasinca daha fazlasini hedefliyorsun 50 tl yi 3 k yaptim acele etmeden sonra 2 gunde geri verdim niye daha fazla kazanmak icin

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Anladim knk da zor yani o is kazanc o kdr farkli bisey o kafayi kontrol edemiyorsun suan diyosun 5 10 k yapayim yeter o paraya ulasinca daha fazlasini hedefliyorsun 50 tl yi 3 k yaptim acele etmeden sonra 2 gunde geri verdim niye daha fazla kazanmak icin
İşte dediğime geldik :) keşke cebinde kalabilse kalmaz. Yorum belki düzelebilir açıp araştırabilirsin 1 numara kumar 2 numara sex yani kumar mı seksmi diene 1 çıkar dünya capında araştrma ben demiom :)

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
İşte dediğime geldik :) keşke cebinde kalabilse kalmaz. Yorum belki düzelebilir açıp araştırabilirsin 1 numara kumar 2 numara sex yani kumar mı seksmi diene 1 çıkar dünya capında araştrma ben demiom :)
2si bir arada olmuyo mu :)

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,846
76,357
113
2si bir arada olmuyo mu :)
katılıyorum