Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tazminat Hakkında

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,883
3,599
113
Beyler 4 Senedir Çalışıyorum Hakkımın Verilmediğini düşünüyorum ağır sanayide çalışılıyoruz 1 senelik adamlarla aynı parayı veriyolar ne yaptıysam kovulmuyoruz 😂 bu arada maaşın bi kısmı elden veriliyor mesailerde elden veriyolar varmı taktik avukata başvursak sonuç ne olur

İlker44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
282
237
43
Beyler 4 Senedir Çalışıyorum Hakkımın Verilmediğini düşünüyorum ağır sanayide çalışılıyoruz 1 senelik adamlarla aynı parayı veriyolar ne yaptıysam kovulmuyoruz 😂 bu arada maaşın bi kısmı elden veriliyor mesailerde elden veriyolar varmı taktik avukata başvursak sonuç ne olur
Elden vermesi suç teşkil eder işveren adına

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
333
162
43
Hakkının verilmediğini düşünüyorsan çalışma ne çakallık peşinde koşuon

dalgur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
905
211
43
2. 3 tane şahıt bul ısyerınden, ıyı bı avukata ver fazlasıyla alırsın

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,883
3,599
113
Hakkının verilmediğini düşünüyorsan çalışma ne çakallık peşinde koşuon
Ulan şimdi ağzımı açtırcan zor durumdaydık mecbur kaldık 4 senemizi verdik öyle patron yalakalıryla işimiz olmadı ne çakallık yapıcam çakallık yapan onlar nerden ne koparsam kar diyor adamlar

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
333
162
43
Ulan şimdi ağzımı açtırcan zor durumdaydık mecbur kaldık 4 senemizi verdik öyle patron yalakalıryla işimiz olmadı ne çakallık yapıcam çakallık yapan onlar nerden ne koparsam kar diyor adamlar
Tamam ver istifanı çık nie öyle adamların yanında çalışıyorsun diyorum ben de. Senin gibi bin tanesini gördüm çalışma hayatında her türlü çakallığı yapıp sonra işyerine suç atanlar var bir sürü. İşsizlik maaşı alacam diip parayı elden alırlar sonra gider şikayet ederler. Beğenmiyorsanız çalışmazsınız olur biter. Ben öyle yapıyorum

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,080
1,002
113
görev ne hangi bölgedesin, iş konusunda yardımcı olurum.

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,554
2,172
113
Dost yaş ortalaması iş yerinde 50 zaten nerdeyse 40-50 kaç tane genç girdi çıktı bi biz kaldık
Demek ki o çıkanlar boşa çıkmıyor. Katakulleyi anlamışlar. Ha kalanlarda hakkımız yensin biz enayiyiz deyip devam ediyor belliki. Elden para vermek mi kaldı . Bir tane calisanda şikayet etmedi mi .

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,883
3,599
113
Demek ki o çıkanlar boşa çıkmıyor. Katakulleyi anlamışlar. Ha kalanlarda hakkımız yensin biz enayiyiz deyip devam ediyor belliki. Elden para vermek mi kaldı . Bir tane calisanda şikayet etmedi mi .
Çalışanların çoğu eski biz 4 seneliğiz 1 senelik eleman yok nerdeyse en yenisi 2 sene gelen kaçıyor bi biz kaçamadık artık benimde taakatim kalmadı

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,982
3,119
113
avukata başvur direk alırsın, iş yerleri avukattan korkuyor, arabulucu ile alırsın paranı