Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tebligat Hk.

ManchesterUnited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
847
305
63
Öyle yapmamışlar beni sabah aramış bende hastanedeydim eve gelince aradım postane dediler tebligat var size dediler bende nerden dedim biz bakmıyoruz ama üstünde 6.asliye ceza mahkemesi dedi birde avukat numarası var üstünde dedi bende verin dedim aldım aradım 28 bin ceza dedi daha itiraz edebilirsiniz kendinizi savuna bilirsiniz dedi bu kadar
avutkat numarası dedıyseler boş :D dolandırıcı rahat ol

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,957
5,699
113
İçim rahatladı ben vereyim mi polise onların numarasını tanıdık var.Ama bende yanarım onlarla 😂
dava dosyası ve icra sorgulamaya bak sayende edevlete girdim 41 gün oldu sosyal yardım durumu süreç devam ediyor yazıyor hala tribe girdim durduk yere :)

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,674
1,715
113
Öyle yapmamışlar beni sabah aramış bende hastanedeydim eve gelince aradım postane dediler tebligat var size dediler bende nerden dedim biz bakmıyoruz ama üstünde 6.asliye ceza mahkemesi dedi birde avukat numarası var üstünde dedi bende verin dedim aldım aradım 28 bin ceza dedi daha itiraz edebilirsiniz kendinizi savuna bilirsiniz dedi bu kadar
La bu dolandirici la banada aynisi oldu sakin inanma hicbir devlet tebligatta avukat numarasi vermez

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,957
5,699
113
Evliysen eşin gitsin veya eşinin üstüne terar başvuru yap.Yada TLF ara orayı
yok değilim acelesi yok bakalım aralık ayına kadar bir cevap gelmezse araya birini sokarım reddetseler neyse üstelemem böyle beklemede bırakmalarını sevmiyorum nasıl bürokrasi varsa

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,771
5,780
113
yok değilim acelesi yok bakalım aralık ayına kadar bir cevap gelmezse araya birini sokarım reddetseler neyse üstelemem böyle beklemede bırakmalarını sevmiyorum nasıl bürokrasi varsa
Şehir farkında oluyor.Benim yanlış hatırlamıyorsam 5.gun kabul oldu

Burak991

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,497
886
113
İnanma bunlara banada sms atmışlar sitelere 2. Adımı yazmam aptallar onu bile eksik yazmış sms teScreenshot_2022-11-16-15-47-56-169-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,957
5,699
113
Şehir farkında oluyor.Benim yanlış hatırlamıyorsam 5.gun kabul oldu
inan küçücük bir ilçe sosyal yardımdakiler çay içip takılıyor iş yoğunluğu yok denecek kadar az başka işle uğraşıyor çoğu aynı zamanda bahçeyle falan yoğunluk olsa anlayacam

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bu yönetim bu ülkeyi yönettiği sürece öğlen cuma namazın dan çıkarlar seni de hapise atacaz ayağına gübre yapıp Esrar tarlalarına gübre diye saçarlar