Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tefecilik Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bettor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
117
43
Yok ben Venezia Napoli maçı 173,5 üste verdim son parami

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,544
4,315
113
Valla ben zamaninda calistigim yerdeki mudurun tanidigindan almistim 10 20 verdim 1 ay sonra ödemeliydi hic tavsiye etmem mudur benden cok korkuyodu maasin yattigi gibi bana getir filan diyordu ama sikintisiz hallettik alla sukur dahada bulasmadim

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
914
369
63

Erova

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
524
136
43
Aq tefeci ailene bulaşır ondan sonra ya ölecen ya öldürecen

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Sanal ortamda tefeci bulamazsın bu 1 , her tefeci herkese para vermez bu 2, hadi diyelim cok düşük bi ihtimal buldun üstüne herhangi bi tapulu mal yoksa1 tl bile vermez,hadi diyelim üstüne mal varlığı var, malını bile elinden alırlar hayatını bitirirler

bayramcany61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
668
223
43
Allah kimseyi düşürmesin bankaya milyon olsun tefeciye olmasın nedenini sorarsan borcun hiç bitmez çünkü tefeciye

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,872
5,992
113
Gelir sorunu olmayan birinin neden tefeciye ihtiyacı olsun bu sadece kaybettigin için aceleci davranıp borç alıp oynama psikolojisi kendim de çevrede daha önceden sorun yaşadığım için diyorum borcunu düzenli odeyebilen bir insan çevresinden borç alabilir tefeciye kadar düştüysen çevrendeki insanlarin güvenini kaybetmissin bu da demek oluyor ki tefeciden aldığını da ödeyemezsin

Yusem42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,252
727
113
Rahmetliyi nasıl bilirdiniz "En son tefeci arıyordu "

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Ah be kardeşim durumunu Felan bilmiyorum belki son caren bu ama bulasma bence hayatını karartma geçmiş olsun bu arada

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,150
3,825
113
Allah kimseyi düşürmesin bankaya milyon olsun tefeciye olmasın nedenini sorarsan borcun hiç bitmez çünkü tefeciye
biter kardeşim amcamın karısı tarafıda tefeci tertemiz tefecilik yapıyorlar 1 kuruş fazlasında gözü yok adamların. %32 faiz alıyorlar ödeme gelmezse sonu cinayetle bitiyor sadece :D

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,595
1,336
113
Sanal ortamda tefeci bulamazsın bu 1 , her tefeci herkese para vermez bu 2, hadi diyelim cok düşük bi ihtimal buldun üstüne herhangi bi tapulu mal yoksa1 tl bile vermez,
Bu işlerin duayeni gibi konuştun dost kitabın ortasından ortasından adam haklı bizim mahallede bı inme veriyir 3 senedir kurtulamadim al ver al ver adama bir araba parası verdik son 50 lira bircumuz var iki ayda kapatıp kurban kesecem inşallah

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,150
3,825
113
Bu işlerin duayeni gibi konuştun dost kitabın ortasından ortasından adam haklı bizim mahallede bı inme veriyir 3 senedir kurtulamadim al ver al ver adama bir araba parası verdik son 50 lira bircumuz var iki ayda kapatıp kurban kesecem inşallah
kurbanın bacağından birini de bana gönder basketlere para basmaktan et yemiyoruz et görünce gözlerim fal taşı gibi açılıyor

Bettor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
117
43
biter kardeşim amcamın karısı tarafıda tefeci tertemiz tefecilik yapıyorlar 1 kuruş fazlasında gözü yok adamların. %32 faiz alıyorlar sadece ödeme gelmezse sonu cinayetle bitiyor sadece :D
Canımızdan başka teminat istemezlerse olur valla 😆

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,813
6,882
113
Benim arkadaş almıştı iliklerine kadar somurduler 100 bine 200 bine, çocuk aylık 10 bin taksit ödüyordu, yalnız kural şuydu o her 10 bin borctan dusmuyodu sadece 200 bin ödenene kadar zaman parasi gibi 4-5 ay 10 bin ödedi ana paradan düşmedi,sonra 200 ödedi bitti,yani çok acimasizlar tahmin edilenden öte

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,610
732
113
Gelir sorunu olmayan birinin neden tefeciye ihtiyacı olsun bu sadece kaybettigin için aceleci davranıp borç alıp oynama psikolojisi kendim de çevrede daha önceden sorun yaşadığım için diyorum borcunu düzenli odeyebilen bir insan çevresinden borç alabilir tefeciye kadar düştüysen çevrendeki insanlarin güvenini kaybetmissin bu da demek oluyor ki tefeciden aldığını da ödeyemezsin
En saglikli aciklamayi sen yapmissin kardesim umarim konuyu acan arkadasa nufus eder yazdiklarin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...