Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tefecilik Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,680
891
113
sen kimsin dallama ağzını yüzünü sallama adam tefeci sordu cevapladık hayırdır don alacak paran yok millete akıl veriyorsun kaybol
Ne dion lan sen dürzü adama tefeci önerisi verion lale ne tefecisi zaten batmissin dicegine

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,186
6,925
113
Gerekirse aç kal tefecilere bulaşma, papara vs kiralama . Ya hapse düşersin ya da mezara girersin. Burada psikolojik destek verecek en son insanlardan biriyim belki ama bazen durman gereken noktalar vardır o yüzden dur kardeş.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,542
1,737
113
La olm bisi dicemde bu kadar zengin lordun olumusunuzda kumar gibi lükse sahipsiniz birde borc harca giriyorsunuz. Bulastiniz bari keyfe keder oynayin hastalik boyutuna getirmeyin

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,491
4,483
113
Tanıdığım tefeci var adanada eğer verdiği tarihde ödemezseb ibreti alem olsun diye meydanda çırılçıplak gezdirirler adamı

lasiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
389
63
30 verilir 100 alınır 2 ay ertelemeli

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,734
10,354
113
Tefecilik yapan tanidigi olan var mı, fena battık da 😆
Hic bulasma ana parayi odemedigin surece taksit uzerindende borç devam ediyor arkadasim aldi donuna kadar faiz ödedi git kredi cek borc al bisey yap ama tefeciye bulaşma dostum

chorjchak

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
88
44
18
Bundan 2 yıl önce çok dara düştüm . Tefeci arayışına girdim. Ozamanın parasıyla 100k istiyordum. Sağlam'da bir işim vardı.

Velhasıl istanbulun varoş semtlerinden birinde oturuyorum. Ailemde 60yıldır burada yaşıyor. 1 dayım var ayrıntıya girmiyim biraz t...lı.

Herneyse semtte tefeci buldum adamla senet karşılığı anlaştık. 3 ay sonra ödeyecem. ;Adam senette soyadımı gördü sen ..... ailesindenmisin dedi. Evet dedim

Ben sana para veremem. vermezsen ben senden nasıl geri alacağım diyip iptal etti :D Korktu bildiğin amk.

Sonuç olarak alamamıştım :)

Bazı arkadaşlar dayının soyadıyla seninki ne alaka diye sorabilir. Anne ile baba amcaçocukları

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,482
6,790
113
Bundan 2 yıl önce çok dara düştüm . Tefeci arayışına girdim. Ozamanın parasıyla 100k istiyordum. Sağlam'da bir işim vardı.

Velhasıl istanbulun varoş semtlerinden birinde oturuyorum. Ailemde 60yıldır burada yaşıyor. 1 dayım var ayrıntıya girmiyim biraz t...lı.

Herneyse semtte tefeci buldum adamla senet karşılığı anlaştık. 3 ay sonra ödeyecem. ;Adam senette soyadımı gördü sen ..... ailesindenmisin dedi. Evet dedim

Ben sana para veremem. vermezsen ben senden nasıl geri alacağım diyip iptal etti :D Korktu bildiğin amk.

Bazı arkadaşlar dayının soyadıyla seninki ne alaka diye sorabilir. Anne ile baba amcaçocukları
Kendinden Güçlü bir aileye kesinlikle vermezler tabi anca garibana falan güçleri yeter

TitanEnsaladus

Bagwell
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,994
15,639
113
Eskisehirde bi tane bulmuştum zamaninda .ödeyemezsen dansöz kiyafeti giydirirler utancindan sikayet bile etmezsin dedi araci
Ödeme detaylarini sormadim bile daha sonra
Bu arada adminlere neden akil emir veriyorsunuz ki

elsblg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
114
43
Asla bulaşma. Başına beladan başka bir şey almazsın. Şuanki sıkıntından daha büyük bir sıkıntı açarsın kendi başına.

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113

Benimde teyzemin sakalı vardı dayı diyordum

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,996
113
Bu nasıl başlık, bu konunun böylesine bir forum sitesinde açılması enteresan.Bu kumar kişiye neler yaptırıyor, söylemek istediğim ama dilinin ucunda olduğu halde seslendiremedigim kelimeler var.Basligi açan genç, bırak böyle boş işleri, kendinizi bu kadar hakir görmeyin.Ozsayginizi kaybetmeyin.Bir de ciddi ciddi akıl verenler var, yok asiyormus, yok sıkıyormuş, salak dizileri izleye izleye beyniniz mi yandı.
Genç, çözüm senin şu an ki arayışında değil bunu unutma.

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,334
1,347
113
1 ay aç kalırım ölürüm tefeciye bulaşmam. Ödeyemedin mi bu borç karını kızını sattırır adam burda kızını pazarladı tefeciye aman diyim kafaniza sıkın daha iyi şerefiniz nnamusunuz yerle bir olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...