Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Telefon Önerisi ( Samsung a34 vs Redmi Note 12 Pro 5g )

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Xiaomi zaten kalitesiz üstelik redmi de alt modeli gerci a serisi de alt model ama samsung tercih ederdim ya da parayi katla iphone al ya

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,708
1,087
113
oyun filan oynuyorsan oppo serisi al bir alıştınmı başka telefona geçemezsin . şarj ve oyun oynama da bir numara bence fiyatlarıda uygun .

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
430
63
Xiaomi almada ne alırsan al ekran yazın güneşte hiç gözükmüyor nerdeyse.

Dadas30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
369
89
28
Samsung A32 al beyaz al güzel cihaz

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,001
489
83
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim bütçem iPhone a yetmedi maalesef klasik kumarbaz yalanı katlar kazanırım da girmek istemedim. A34 aldım 5 yıl güncelleme garantisi veriyor şuan ondan yazıyorum gayet iyi hoşuma gitti 1 tık ekran büyük bu artı mi eksi mi karar veremedim herkese teşekkürler herkesin gönlüne göre versin allah

Emre99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
88
28
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim bütçem iPhone a yetmedi maalesef klasik kumarbaz yalanı katlar kazanırım da girmek istemedim. A34 aldım 5 yıl güncelleme garantisi veriyor şuan ondan yazıyorum gayet iyi hoşuma gitti 1 tık ekran büyük bu artı mi eksi mi karar veremedim herkese teşekkürler herkesin gönlüne göre versin allah
Hayırlı olsun

serapshepherd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
190
114
43
Arkadaşlar evo red door bonusu sayesinde 30 bin aldım bu günde 10 11 bin çekim yaptım. Telefonum eski Huawei p8 lite 2018
Yeni bir telefon istiyorum bu 2 telefon arasında kaldım tavsiye veya başka önerisi olan varmı?
Kral üzerine biraz daha koy Tecno Camon 20 Pro 5G al bak ben kullanıyorum jet gibi telefon.

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,888
24,137
113
hayırlı olsun bende de aynısı var gayet iyi dediğin gibi 5 yıl 5 tane güncelleme var uzn süre kullanırsın

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,888
24,137
113
hayırlı olsun bende de aynısı var gayet iyi dediğin gibi 5 yıl 5 tane güncelleme var uzn süre kullanırsın
ne kadaa aldın bide kaç gb ben 3 ay önce şarj kulaklık ayrıca 1000 lira olmak üzere 12,500 a sadece telefon ve şarj kablosunu aldım 256 gb

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113
İphone 14 pro max 256 al kafan rahat olsun

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,722
5,550
113
telefonu çok az kullandığımdan galaxy a7 var ne zamandır yeterli oluyor bozulana kadar değiştirmem herhalde laptopa yatırım yapmak daha mantıklı aşırı aktif kullanmıyorsanız telefonu