Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
verdiklerinden alsınlar bize ne verdilerki almaktan başka birşey yapmadılar maalesef
Vallah dostum böyle işte ada
verdiklerinden alsınlar bize ne verdilerki almaktan başka birşey yapmadılar maalesef
Bak her şehirde pislik mahalleler vardır oranın insanı çalışmaz etmez bu coronada en çok onlar faydalandı bizim burda hepsine 1000tl sosyal hizmet para verdi çoğu ziraatten kredisini aldı senin benim gibi insanlar beklesin dursun genelde öncelik onların oluyor

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,192
1,741
113
Dün ziraat bankasından 18 yaşındaki hiçbir geliri olmayan kendi üstüne bir şeyi olmayan adama 5000 tl çıktı afakın sigorta kaydı dahi yok nasıl iş anlamadım gitti neye göre eriyorlar bunu

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Artık umudumu kaybettim 45 gün oldu dahada çıkmaz

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
KREDININ ADI '' TEMEL S.K.Ş KREDİSİ '' OLDU

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
valla berat albayragın her paylasımın altına yazıyorum konuyu canlı tutmaya calısıyorum herkez umudunu kaybetmıs ama sızde oyle yapın aldıgınız bankayı etıketleyıp salın tt olan taglara destek kredım nerde falan fılan ben kufur etmemek ıcın elımden gelenı yapıp guzel bır sekılde elestırıyorum en son attığım tweet :)
#BeratAlbayrak Sn @BeratAlbayrak sizin kefilliğinizi @VakifBank kabul etmedi burdan @saglikbakanligi na sesleniyorum böbreğimi teminat olarak alın siz bana kefil olunda şu Devletımızın bana veremedıgı 5000 tl yı sız bana verın odemessem alırsınız bobreğimi #destekkredimiver

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
valla berat albayragın her paylasımın altına yazıyorum konuyu canlı tutmaya calısıyorum herkez umudunu kaybetmıs ama sızde oyle yapın aldıgınız bankayı etıketleyıp salın tt olan taglara destek kredım nerde falan fılan ben kufur etmemek ıcın elımden gelenı yapıp guzel bır sekılde elestırıyorum en son attığım tweet :)
#BeratAlbayrak Sn @BeratAlbayrak sizin kefilliğinizi @VakifBank kabul etmedi burdan @saglikbakanligi na sesleniyorum böbreğimi teminat olarak alın siz bana kefil olunda şu Devletımızın bana veremedıgı 5000 tl yı sız bana verın odemessem alırsınız bobreğimi #destekkredimiver
Çok dikkat çeken bit yazı aslında okumaları gerekir

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Çok dikkat çeken bit yazı aslında okumaları gerekir
Benim yazdıklarımı bır tanesı okusa zaten susmam içinde olsa yıne verırlerdı al su 10000 tl yı sus baska tweet atma derlerdı adamların şeyınde bıle degılız yuzlerce laf soktum adamlara ama anlayan yok halende sokmaya devam edecem hakaret etmeden cunku bılıyorum en ufak bır hakarette davayı acarlar

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Benim yazdıklarımı bır tanesı okusa zaten susmam içinde olsa yıne verırlerdı al su 10000 tl yı sus baska tweet atma derlerdı adamların şeyınde bıle degılız yuzlerce laf soktum adamlara ama anlayan yok halende sokmaya devam edecem hakaret etmeden cunku bılıyorum en ufak bır hakarette davayı acarlar
Kardeşim yazsan neye yarar boşuna kendini yorma 45 gün oldu hala değerlendirme yazıklar olsun gerçekten bunların vereceği yardımıda sanki hayırlarına veriyolar sonuçta kredi borç onu bile beceremediler

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Seçimlerde oy istemek için kapılara geldiklerinde işte ozman biz konuşacaz

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Kardeşim yazsan neye yarar boşuna kendini yorma 45 gün oldu hala değerlendirme yazıklar olsun gerçekten bunların vereceği yardımıda sanki hayırlarına veriyolar sonuçta kredi borç onu bile beceremediler
valla ben yazayımda işe yaramasın elbet yazılanları 1 kararsız bırısı okudr belkıde seçimi başka tarafa kayar bırseyler olur belkı her gun tt olan konulara yazmaya devam nısan 1 den berı bende beklıyorum ama 3 kurus para gecsın elıme o bddk nın verdıgı cevabı delıl gosterıp mahkemeye verecegım

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Her aileye 5 bintl verdik diye aciklama yapmislar