Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti The Magician - İkili 44.1K

Kupon Miktarı
44148
Kupon Oranı
2.48

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
929
506
93
Ya Porto Riko kötü takım değil bu orospunun doğurduğu Bahreyn o kadar kötü ki Porto Riko ciddiye almıyor

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Dostum basketin kitabını biliyorum dusunki 20 attılar 39 içeri gittiler 70 civarı ortalama var karamssrlik değil gerçeklik bu
Cıkar bi per 40 atar bütün gercekliğin içinden geçer dostum. Spor bu ne olacagını bilemeyiz litvanya macında takip edeydin ona da kesşn yattı derdin mesela sen ama geldi

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,330
3,132
113
Ya Porto Riko kötü takım değil bu orospunun doğurduğu Bahreyn o kadar kötü ki Porto Riko ciddiye almıyor
Aynen aynen maçı izleyen anlamıştır, porto riko hücümda inanılmaz saçma sapan oynuyor 10 metreden kaldırıp atıyorlar, pas atan yok. Hücüm kurgusu yok karşısı köy takımı bile değil

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,049
398
83
Cıkar bi per 40 atar bütün gercekliğin içinden geçer dostum. Spor bu ne olacagını bilemeyiz litvanya macında takip edeydin ona da kesşn yattı derdin mesela sen ama geldi
Bu kadroyla 40 🤣 birde dişsiz bir rakibe birde yarın en önemli maçları var akne takmıyor adamlar izliyorum canlı yürüyerek gidiyorlar

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,330
3,132
113
1 dk yine boş cidden antrenmana gelmiş Porto Riko, ev sahipleri diye şov yaparlar dedik ama keşke handikapa girseydik

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,166
44,434
113
Allahin belalari 6 tane 2lik denediler 11 tane 3luk

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Bu kadroyla 40 🤣 birde dişsiz bir rakibe birde yarın en önemli maçları var akne takmıyor adamlar izliyorum canlı yürüyerek gidiyorlar
Dostum ben de biliyorum zor oldugunu ama sen burda destegini ver gelirse ne mutlu gelmezse saglık olsun diyip geçicez burdaki amacımız adama kötü sinerji vermek degil bunu anlatmaya calısıyorum.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,166
44,434
113
Sonunda 1 tane girdi adamlar sadece 3luk deniyor

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,049
398
83
Dostum ben de biliyorum zor oldugunu ama sen burda destegini ver gelirse ne mutlu gelmezse saglık olsun diyip geçicez burdaki amacımız adama kötü sinerji vermek degil bunu anlatmaya calısıyorum.
Benim sinerjimle olsa her kuponum gelirdi bizlik birşey yok ben sen oynamıyoruz sahada adamlar oynuyor

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,101
6,964
113
Bu per birinci perin boşluğunu doldurur porto riko