Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti The Magician - İkili 44.1K

Kupon Miktarı
44148
Kupon Oranı
2.48

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,702
1,403
113
Hacılar bosverin be tartismayin brentforddan sonra huzurlu bı ortam olsun dedik. Sktr edin

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,049
398
83
Tarih 1988 🤣
[/QUOT
Burada senden başka dilenci mi var? Kimse bir şey istemedi porto riko gelirse ben vericem dedim 3 arkadaşa şans parası olsun diye, o da gelmedi kazanırsak beraber kaybedersek beraber. Bura dost meclisi, senin gibi bir tane it geldi kemik bulamıyoruz
Ben sana kaybet demiyorum gerçekleri söylemek adamların zoruna gidiyor kazan Allah daha çok versin para istedimmi senden

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,049
398
83
Hayırlı geceler ban yemek istemiyorum gideyim az daha kaswyim kasayı

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,101
6,964
113
Algılama problemin mi var dostum senin ben sana yatırım cekimini mi at dedim. Su 2 macta 35 k koydugun kuponları miktarları ve macları görüncek şekilde at görelim
Reis bu Gong mudur Donk mudur bir konuya yorum yapana Dilenci diyor. Bir de para istedim mi diyor. Biz sanki kendisinden para istedik ruh hastası

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Reis bu Gong mudur Donk mudur bir konuya yorum yapana Dilenci diyor. Bir de para istedim mi diyor. Biz sanki kendisinden para istedik ruh hastası
Bosverrr kendi egosunda ezilsin en zengini o yılda bi para vurmus kim bilir ne zamanın geçmişini attı onu da kaybetmiş zaten 215 yatırım 160 çekim onda da gelmiş hava civa yapıyo. Kupon at diyoz gidiyom ben diyo :D

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,049
398
83
Bosverrr kendi egosunda ezilsin en zengini o yılda bi para vurmus kim bilir ne zamanın geçmişini attı onu da kaybetmiş zaten 215 yatırım 160 çekim onda da gelmiş hava civa yapıyo. Kupon at diyoz gidiyom ben diyo :D
10 bin liradan buraya gelunxe 50 k koymaz babayiğit

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,101
6,964
113
10 bin liradan buraya gelunxe 50 k koymaz babayiğit
Kendine bir konu aç orada paylaş derdini. Birileri gelir konuna merak etme yalnız kalmazsın. Burada sağa sola laf atmanın alemi yok.