Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti The Magician/Novasky - Bölüm 2 - İkili 3.2K

Kupon Miktarı
3184
Kupon Oranı
2.80

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,329
3,130
113
Gene yağmur var :D Bu Amerika'dan çektiğimiz nedir arkadaş :D Neyse washington'da birazdan yağmur duracak 03:30 görünüyor şu an raducanu. Berankis 3 görünüyor ama orada sağanak görünüyor sonra Lexington'da

nvn64

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,022
778
113
Emma sorun yapmaz da Liam ve Berankis çok dengesiz iki tenisçi onların maçını tahmin etmek zor. Bol şanslar
Berankis bir zaman çok iyi bir çıkış yaptı güçlü servis ve forehand kanadinda bulduğu sayılar ses getirmisti şimdi bakıyorum 1.90 oranlar üzücü

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,887
4,955
113
Berankis bir zaman çok iyi bir çıkış yaptı güçlü servis ve forehand kanadinda bulduğu sayılar ses getirmisti şimdi bakıyorum 1.90 oranlar üzücü
Tenisde çıkış yakalamak kolay ama o seviyede uzun süre kalabilmek zordur

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,329
3,130
113
Berankis kariyerinin sonlarında, Liam ise ufak bir çıkış yaptığı dönemde. Atletizmi ile ön plana çıkan tipik bir Amerikan tarzı oyuncu(Kendisi Kanadalı). Ben Berankis'ten yanayım, dün de Thompson favoriydi az da olsa, Nishioka dedik geldi 5 saat bekledik de yağmurdan. Bakalım nasip

nvn64

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,022
778
113
Berankis kariyerinin sonlarında, Liam ise ufak bir çıkış yaptığı dönemde. Atletizmi ile ön plana çıkan tipik bir Amerikan tarzı oyuncu(Kendisi Kanadalı). Ben Berankis'ten yanayım, dün de Thompson favoriydi az da olsa, Nishioka dedik geldi 5 saat bekledik de yağmurdan. Bakalım nasip
Aynen hocam bende olsam barankise kayardim

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,329
3,130
113
1-0 gerideyiz. Berankis aslında kırabileceğinin sinyalini verdi birkaç kere bu set, özellikle 6. oyunda ama olmadı. Kazanamayacağı bir maç değil bence. 2. sete bakacağız.

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,887
4,955
113
Gelişmekte olan genç tenisçileri her zaman karşıma almaktan korkmuşumdur.Ama tecrübe de önemli bir faktör tabi Berankis bakalım tecrübesini konuşturacak mı

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,329
3,130
113
Kırmıştı berankis, ama replay verdiler hatalı karardan