Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı The Magician - Tek 6.5K

Kupon Miktarı
6470
Kupon Oranı
2.50

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,314
113
Bu is bu kdr tbrkler bro 3.6 bitti sonunda uyuz etti son oyunda kac kez a oldu sayamadim

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Ben bu tenisi hiç çözemedim örnek 1.oyun kazanır 1.30 iken 2.oyun kazanır 3 oran nasıl oluyor ki servisi atarken rakibin belirli alana atması gerektiği için mi öyle oluyor

hicabi1999

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
58
50
18
Ben bu tenisi hiç çözemedim örnek 1.oyun kazanır 1.30 iken 2.oyun kazanır 3 oran nasıl oluyor ki servisi atarken rakibin belirli alana atması gerektiği için mi öyle oluyor

Dost , eğer ki servisi takım 1 kullanıyorsa 1. oyun kazanır 1.30 olur , Eğer servisi karşılayan kişi ise 2. oyun kazanır 3 oran.

Servis kimdeyse , o biraz favori sayılıyor.

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Dost , eğer ki servisi takım 1 kullanıyorsa 1. oyun kazanır 1.30 olur , Eğer servisi karşılayan kişi ise 2. oyun kazanır 3 oran.

Servis kimdeyse , o biraz favori sayılıyor.
Bu dünyanın en iyi tenisçisi olsa ancak değişiyor sanırım çünkü atp de adam 13. Rakip 450 lerde ama rakip bi şekilde zorluyor bende diyorum bu kadar iyi adam nasıl servis veriyor bir de az önce başıma geldi 3 orandan ev verdim adam 40-0 Dan verdi oyunu çok ilginç o kadar getir dondur