Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Time4Bets - 24₺

Ssinan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
171
17
18
Yaklaşık 8 dk sonra start verilmekte :)acele edin kuyrukta kalmayın

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Yok bro 15-16 yaşından beri oynarım 3-4 yildirda kaçak oynarım ama ne alaka onu anlamadim
Yok su lisans muhabbetine uzakmissin gibi geldi de.

Bu lisans isini genelde Crucao, Malta, Karadag, Cebelitarik gibi ulkeler ustlenir. Bizim icin genel gecer bir guvenilirlik endeksidir sadece. Ulkemizin kanunlari hicbirini kabul etmez zaten.

Not: Gerci Cebelitarik lisansli site yok bildigim. O muhtemelen lukstur zaten Avrupa'daki yerlerle calisirlar.

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
Geçen bir arkadaşın parasını sildiler ana parayı bile çevir demişler çevirdiği ana paraya

Ssinan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
171
17
18
Sanki 100-1.5k aralığındaki ödemeleri yapar gibi
Fakat üstünde ödemeler için garanti veremem tercih sizin

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,420
4,400
113
Yok su lisans muhabbetine uzakmissin gibi geldi de.

Bu lisans isini genelde Crucao, Malta, Karadag, Cebelitarik gibi ulkeler ustlenir. Bizim icin genel gecer bir guvenilirlik endeksidir sadece. Ulkemizin kanunlari hicbirini kabul etmez zaten.
Dostum bı pronet sitesinde param kaldı belgelerde vardı elimde lisans firmasına elimdeki belgelerle mail attım siteye uyarı gönderilmiştir diye mail geldi sonra siteden hesabım kapatıldı sonra yine mail attım durumu anlattım hesabımın kapatıldığını soyledim birkaç maillesme oldu ama bı bok çıkmadı 1800 TL yalan oldu

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Dostum bı pronet sitesinde param kaldı belgelerde vardı elimde lisans firmasına elimdeki belgelerle mail attım siteye uyarı gönderilmiştir diye mail geldi sonra siteden hesabım kapatıldı sonra yine mail attım durumu anlattım hesabımın kapatıldığını soyledim birkaç maillesme oldu ama bı bok çıkmadı 1800 TL yalan oldu
Altyapi firmasina mi attin mesaji lisansi verene mi?

Daha evvel yasamadim boyle bir sey. Dedim ya genel gecer guven endeksi. Kanuni temeli yok, en azindan bizim icin. Turkiye'de oldugumuz icin "nasil olsa bir sey yapamaz" diyip cekebilirler bu muameleyi.

Kml

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
561
261
63
Valla banada Cem geldi 10 dakika dır yazıyom sikleyen yok

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,420
4,400
113
Altyapi firmasina mi attin mesaji lisansi verene mi?

Daha evvel yasamadim boyle bir sey. Dedim ya genel gecer guven endeksi. Kanuni temeli yok, en azindan bizim icin. Turkiye'de oldugumuz icin "nasil olsa bir sey yapamaz" diyip cekebilirler bu muameleyi.
Lisans firmasına attım nasıl şuan ülkemizde bı mal veya hizmet aldığımızda memnun kalmazsak tüketici haklarına gidip basvuruyoruz bunda öyle biaey yok en fazla çeviri kullanarak mail atıyoruz ondanda bişey cikmiyor

fars12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
249
63
28
sen yine iyi kardeşim 1800 kalmış benim luckybet denen adi sitede 20 k param kaldı.parayı mobil ödemeyle yatırdım 48 saat bekle dediler bekledim son gün çekime saater kala mobil ödemeyi iade etmişler ben iptal etmiş gibi gösterdiler hesabı kapattılar.neler yapmadım ki 2 saat uğraştım google playın beni aramasını sağladım adamlar 2 saat telefonda kontrol etti o uygulama silinmiş dedi.bi kanıt bulamadım.ordan lisansa mail attım 10 gün sonra kontrol ediyoeuz gibisinden bir mail geldi geliş o geliş daha ses seda yok.lisans üyeleri şeyine bile takmıyor.yani lisansı var sağlam falan yanlış düşünceler.siteyi kendin araştıracaksın her anlamıyla ona göre kısmen de olsa bir fikir elde edebilirsin.şu an kim diyebilir şu sitede paran %100 kalmaz bets10 dahil.olan bizim 20 bine oldu.hayatımda ilk kez 5 haneleri gördüm onuda çekemedim.dahada göremem heralde.son olarak allah belanı versin luckybet.

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Lisans firmasına attım nasıl şuan ülkemizde bı mal veya hizmet aldığımızda memnun kalmazsak tüketici haklarına gidip basvuruyoruz bunda öyle biaey yok en fazla çeviri kullanarak mail atıyoruz ondanda bişey cikmiyor
Iste Turkiye'de yasalara bagli bir kurulus seklinde calissalar bunu yapmazlar bence. Soran eden olmadigi icin takmiyorlar haliyle.