Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Time4bets 30 TL Deneme Bonusu

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Bu siteden 2 defa çekimim var ona rağmen verdiler :) bir kolpa olmasın :)

sezai00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
982
596
93
Bende daha once deneme bonusu almistim kaybedince siteye hic girmemistim uyeligim hala aktifmis bonusu talep ettim simdide hesabinizi dolar kuruyla acmissiniz diyor hesabinizi kapaticam tekrar tl hesabi acin diyor :)

sezai00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
982
596
93
Bende daha once deneme bonusu almistim kaybedince siteye hic girmemistim uyeligim hala aktifmis bonusu talep ettim simdide hesabinizi dolar kuruyla acmissiniz diyor hesabinizi kapaticam tekrar tl hesabi acin diyor :)
Ozur diledi ekledi bu seferde :)

sezai00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
982
596
93
Beyler elexsusbetin bonusunu cevirdim 50 tl yatirim istiyor param yok borc olarak 52 tl atabilcek var mi?

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Aynı ip ten hesabınız var dedi imkansız hayatımda hiç multi hesap açmadım siteye güvenim kalmadı.

muhammet333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
5
18
Ben çevirdim talep verdim . Ve ardından mail ile belge istediler . Ardından aynı ip adresi üzerinden farklı hesplar falan filan cart curt. Boş bir site full zaman kaybı hiç degmeyin arkadaşlar . DEMEDİ DEMEYİN..!!