Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
ben aldım bonusu 3 maça bastım 2 si geldi 1i iptal oldu maçın ne olucak ki acaba 3 maç olmadığı için bonusu iptal ederler mi yoksa on u1 oran sayıp kabul ederler mi

sgpkjmr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
626
173
43
2 saat oldu 1 ile 15 dk diolar daha bide madem yogunlugu kaldıramıcaksınız vermeyın bonusu

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Kazancınızdan sonra Spor bakiyenize aktarıp devam edebilirsiniz

böyle dedi ahanda

redav

Yeni üye
Yeni Üye
3
0
3
bunların alt yapı nedir o kadar ugrasıp kazanırsak sonu ne olacak cekebilen var mı

Burq271

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,475
348
83
Üye oldum canlı destek baglanıyor yazıyprum gitmiyor nasıl iş anlamadım

cano001

Üye
Yeni Üye
29
7
8
7 tl yattı.2 basket bi voleybol ekledim.42 aldım.o sırada brezilya maçının son anları 0.5 üste girdim pat hemen gol.sasirdilar önce sonra hemen 4.50den 1.5 üst girdim pat bi gol daha cil yavrusu gibi dağıldılar

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,828
629
113
7 tl yattı.2 basket bi voleybol ekledim.42 aldım.o sırada brezilya maçının son anları 0.5 üste girdim pat hemen gol.sasirdilar önce sonra hemen 4.50den 1.5 üst girdim pat bi gol daha cil yavrusu gibi dağıldılar
bi ona bi ona ver allahım ver :D :D

Bebeto26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
122
13
18
Sadece 7 TL yüklendi freespin yüklenmedi başka yüklenmeyen var mı benden başka

iceman22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
44
28
uğur denilen dalyaprak seni oraya agent yapanı çikim

Adam00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
22
28
2 saat önce 2 dakikada baglandım ve bonus talep ettim miraç diye bi o.c dan kullanıcı adınızı ilettim ilgili birime dedi 2 saat oldu bonus falan yüklenmedi

ibrahim2700

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
96
7
18
olum bu nedir ya bi türlü alamıyorum bonusu sürekli beklemedketen telefon şarjı bitiyor kapanıyor geri giriyorum bekliyorum yine baglanan yok

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
allah belanı versın mattersburg 3lu kombın hepsı 2.40 2.70 kusur oran matters atamadı ılkyarı 89 alyoduk dırek

ibrahim2700

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
96
7
18
şarjım bitiyor tekrar bahlanıyorum yine baglanim şarj bitiyor her baglandıgımda baglanan yok bu nasıl bir iş ya vercekseniz peşin verin ne ugraştıryorsunuz ya onu geçtim bi sıra felan da yok ki bol bol bekliyoruz sürekli