Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Samet_s234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
321
62
28
DENEME BONUSU 15 TL OLMUŞ ALMAYANLAR ALABİLİR YATIRIMSIZ... Almış olanlarda tekrar sorabilir belki yatırırlar ben aldım

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,337
298
83
ben aldım bonusu almayanlara bol şans

graphistm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
938
261
63
Eski altyapıya üye olanlara verilmiyormuş..

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Dolandırıcı bunlar bakiyemi sildi dikkat edin her turlu yalanı söyleyip paranızı alıyorlar

mchael41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
20
18
bizzede aynısı denmişti ama sonrasından sorunca tekrar werdiler

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Arkadaslar ben uye oldum ama yanlislikla euro hesabi acmisim, bana ayni bilgilerle tekrar uye ol tl hesabi ac dediler. Actim aldim bonusu sansa kupon tuttu 90tl oldu hesap. 100 yapip cekim verecegim. Aklima takilan sey simdi ben cekim verince bunlar baba coklu hesap demesinler. Ekran goruntusunu felanda aldim yani kendileri yeni hesap ac dedi ama guvenemedim. Basina gelen oldu mu hic?

kuzminskas44

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
18
8
Denemekte fayda var
Arkadaslar ben uye oldum ama yanlislikla euro hesabi acmisim, bana ayni bilgilerle tekrar uye ol tl hesabi ac dediler. Actim aldim bonusu sansa kupon tuttu 90tl oldu hesap. 100 yapip cekim verecegim. Aklima takilan sey simdi ben cekim verince bunlar baba coklu hesap demesinler. Ekran goruntusunu felanda aldim yani kendileri yeni hesap ac dedi ama guvenemedim. Basina gelen oldu mu hic?

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
dogru girmeme ragmen her seyi, hatalı kimlik bilgisi girdiniz diyerek kimlik göndermemi istediler :d

kariz541

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
614
75
28
Dün internet hartum yeni bağlandığı halde ip çakışması uydurum her insanı birbirinde akraba yapan insanlar bonus istemeyin bu berbat bir site gormedim

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Dün internet hartum yeni bağlandığı halde ip çakışması uydurum her insanı birbirinde akraba yapan insanlar bonus istemeyin bu berbat bir site gormedim
kardeş sana kesinlikle katılıyorum berbatın ötesi buraya varya 1 kuruş yatırılmaz herşeye ip çakısması diye vermezler bu bahanelerini çok iyi kullanıyorlar benim parama çöktüler bakiye sildiler neymiş ip çakısması varmış yalan dolan işleri güçleri milleti soymak.