Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Tipboo 30 TL Deneme Bonusu ( Yatırımlı )

yunusozlem02

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra telefonunuzun sol üst köşesinde bulunan üç çizgiye tıklamanız durumunda ‘Hesabım’ kısmından ‘Bonus Seçenekleri’ bölümünden bonusunuzu talep ederek aktif edebilirsiniz

Futbol ve basketbol karşılaşmalarında seçeceğiniz maçlar minimum 1.70 oran olacak şekilde minimum 4 karşılaşmalı kombine kupon yapmanız gerekmektedir.
-Çevrim tamamlandıktan sonra 50 tl yatırım şartınızı yerine getirip yatırımınız ile ana para çevrimimiz olan minimum 1.50 oran ile tek kat oyun oynamanız durumunda 150 tl çekim yapabilirsiniz.

EVET ŞARTLAR EPEY SIKINTILI AMA GÖRDÜM VE PAYLASMAK İSTEDİM. LÜTFEN ALAN ALSIN ALMAYAN BOŞ MUHABBET YAPMASIN
Teşekkürler

Emine42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
154
48
28
50 yatırmadan deneme kullandirmiyor hortumcu bunlar

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
arkadaşlar bu site eski sahtekar dolandırıcı parafbet tir sakın yatırım yapmayın benim 100 liramı n gitmesine sebep oldu bunlar yüzünden 1xbet e yatırdım sinirden

Winter1

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Çekim süreleri çok iyi 2-5 dk içersinde çekim süresi var. Çevrimi tamamlayıp hemen çekimi yaptımi

Korkmaz25

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
12
8
Deneme bonusu falan yok neden milleti kandırıynux